Odpady komunalne to zasadnicza część produkowanych przez człowieka śmieci. Mogą przyjmować bardzo zróżnicowaną formę – płynną, stałą, organiczną, biodegradowalną oraz mineralną. Ze względu na możliwość ponownego ich wykorzystania, bardzo ważna jest odpowiednia selekcja oraz składowanie śmieci.

Zobacz więcej informacji

Odpady komunalne Poznań

Problematyczność odpadów komunalnych wynika nie tylko z konieczności segregacji, ale również z ilości oraz obowiązku współpracy wszystkich podmiotów w całym łańcuchu prawidłowo funkcjonującej gospodarki odpadami. 

Terminowy odbiór odpadów komunalnych

Firma PROEKO RECYKLING realizuje odbiór oraz wywóz odpadów komunalnych w miejsce składowania lub utylizacji. Współpracujemy z osobami prywatnymi, instytucjami publicznymi oraz firmami z różnych branż. Posiadamy wymagane pozwolenia, zatem zlecenie realizujemy w pełni legalnie. 

Bezpieczny transport odpadów możliwy jest dzięki profesjonalnej flocie samochodowej, przystosowanej do przewozu ciężkich ładunków. Nasi pracownicy w odpowiedni sposób zabezpieczają ładunek, aby uniemożliwić jego przemieszczanie się, wydzielanie nieprzyjemnych zapachów oraz wyciek substancji.

Odpady komunalne Poznań – wynajem kontenerów

W ramach oferowanych usług, naszym klientom proponujemy również wynajem specjalistycznych kontenerów oraz pojemników na odpady. W zależności od charakteru oraz ilości odpadów dysponujemy różną pojemnością:

  • pojemnikami – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenerami – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Wybrany przez klienta kontener umieszczamy w określonym przez niego miejscu oraz czasie. W przypadku jego wypełnienia, nasi pracownicy ekspresowo wywiozą zgromadzoną zawartość oraz podstawią pusty pojemnik. 

Oprócz odpadów komunalnych odbieramy również śmieci opakowaniowe, pobudowlane, poremontowe, niebezpieczne, przemysłowe oraz elektroodpady. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo z zachowaniem wszelkich względów bezpieczeństwa. Ze względu na elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta, cechuje nas profesjonalizm i fachowość. 

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania wielowymiarowej współpracy.  

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania