Oferujemy Państwu kompleksowy recykling odpadów z różnych kategorii. Jako firma, której celem jest ciągłe zwiększanie poziomy ekologii wśród klientów, oferujemy zarówno odbiór, jak i skup odpadów nadających się do ponownego wykorzystania. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Zobacz więcej informacji

Recykling surowców Bydgoszcz – jakie odpady przetwarzamy?

Recykling elektroniki

Wiemy, jak niebezpieczne dla środowiska są odpady elektroniczne. Niestety widok porzuconych telewizorów na poboczach jest nadal spotykany, choć coraz rzadziej. Właśnie dlatego oferujemy możliwość zutylizowania starego sprzętu. Jest to naturalna konsekwencja zarówno rozwoju techniki, jak i żywotności produktów. Recykling tego rodzaju odpadów jest ważny, ponieważ ziemia posiada ograniczone zasoby metali rzadkich, które są wykorzystywane do produkcji elektroniki. Możliwość przetworzenia tego rodzaju śmieci i odzyskanie choć części metali do ponownego użytku, to wielka szansa na zachowanie zasobów naszej planety na dłużej.

Recykling tworzyw sztucznych

Tworzywa sztuczne otaczają nas wszędzie. Są sporym problemem i wyzwaniem dla środowiska, ponieważ wiele z nich rozkładać się będzie przez setki lat. Recykling tych odpadów wymaga także specjalnego sprzętu i metody, aby był w 100% bezpieczny. Tworzywa sztuczne przetwarza się, aby ponownie wykonać z nich opakowania, butelki, skrzynki czy różnego rodzaju pojemniki. Do najczęściej spotykanych tworzyw sztucznych zaliczamy polietylen, polipropylen, polistyren, polichlorek winylu oraz politereftalen etylenu.

Recykling styropianu

Tę ofertę kierujemy szczególnie do firm budowlanych, które codziennie wyrzucają mnóstwo styropianu. Jest on powszechnie stosowany jako ochrona dla materiałów czy produktów. Dzięki swoim właściwościom i wielu przeznaczeniom doskonale nadaje się jako surowiec do ponownego wykorzystania.

Recykling folii

Folia rozkłada się nawet kilkaset lat. Łatwo zatem zauważyć, że każda reklamówka foliowa czy najmniejszy woreczek będzie obecny na tej planecie jeszcze długo. Właśnie dlatego recykling folii jest tak ważny, abyśmy nie musieli produkować nowych toreb, zaś mogli wykorzystywać te już wytworzone.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych z Państwa, którzy zainteresowani są recyklingiem surowców. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania