Firma PROEKO RECYKLING działa w trosce o środowisko naturalne, każdego dnia przyczyniając się do większej jego ochrony.

Zobacz więcej informacji

Recykling surowców Radom

Kwestie związane z ochroną środowiska coraz częściej stają się tematem dyskusji. Ma to bezpośredni wpływ na pojawianie się nowych norm prawnych, które dokładnie określają, jak należy postępować z wieloma tworzywami. Proces recyklingu ma ogromny wpływ za środowisko naturalne oraz produkcję nowych wyrobów, gdyż możliwość wykorzystania tworzyw z odzysku znacznie zmniejsza koszty produkcji.

Recykling – jakie tworzywa przetwarzamy ponownie?

  • Recykling styropianu – styropian to tworzywo służące najczęściej do ocieplania budynków. Wykorzystywany jest również jako opakowanie dla innych produktów – np. elektroniki. Specjalistyczne przetworzenie pozwala na ponowne jego wykorzystanie.
  • Recykling elektroniki – rozwój elektroniczny sprawia, iż coraz częściej wymieniamy stary sprzęt na nowy. Narastająca ilość elektrośmieci, jak i również potrzebne do ich produkcji rzadkie metale powodują, że ich recykling przynosi znaczne korzyści, bowiem cenne materiały mogą zostać ponownie wykorzystane.
  • Recykling folii – długi czas rozkładu folii powoduje, że zalega ona w miejscach składowania. Ponowne przetworzenie pozwala na uzyskanie dobrego jakościowo tworzywa, które może być wykorzystane np. w formie opakowania.
  • Recykling tworzyw sztucznych – ze względu na dużą szkodliwość dla środowiska naturalnego, tworzywa sztuczne są szczególnie problematyczne. Proces ich przetworzenia wymaga specjalistycznego sprzętu oraz odpowiedniej technologii. Najczęściej materiały te przyjmują formę opakowań, których masa nie jest adekwatna do zajmowanego miejsca.

Recykling surowców Radom – atrakcyjne ceny

Współpracując z firmą PROEKO klient otrzymuje usługę wykonaną na najwyższym poziomie. Prowadzimy skup tworzyw wszelkiego typu, oferując naszym klientom atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Przyjmujemy materiały zarówno w hurcie, jak i detalu. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszym cennikiem oraz nawiązania współpracy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania