Doskonale wiemy jak ważna jest ochrona środowiska i ekologia. Dlatego recykling to coś, co staramy się wdrażać na każdej płaszczyźnie naszych usług. Oprócz wywozu i odbioru różnego rodzaju odpadów od naszych klientów, oferujemy także skup surowców. Dzięki temu w niewielkim choć stopniu przyczyniamy się do zmniejszeni marnowania się materiałów i produkcji śmieci.

Zobacz więcej informacji

Skup surowców Bydgoszcz – jakie surowce skupujemy?

Prowadzimy kilka rodzajów skupów. W Bydgoszczy i okolicach można oddać do nas między innymi złom, makulaturę, miedź, nakrętki, folię, aluminium czy metale kolorowe.

Skup złomu dedykowany jest dla wszystkich z Państwa, którzy potrzebujecie pozbyć się starych metalowych elementów, które nie nadają się już do użytku. Mogą to być stelaże łóżek, metalowe elementy konstrukcji czy części mechaniczne. Przyjmujemy złom stalowy praktycznie w każdej postaci – między innymi: silniki, wirniki, rury, profile, stal, żeliwo, odważniki, druty, maszyny, blachy i wiele więcej.

Skup metali kolorowych – tutaj mogą Państwo oddać między innymi cynę, cynk, miedź, mosiądz czy inne metale nieżelazne. Niezależnie od ilości i stanu oddawanych materiałów – skupujemy praktycznie wszystko.

Skup aluminium, puszek i butelek – oprócz złomu metalowego, skupujemy także butelki i piszki z aluminium. Jednak, jeśli mają Państwo do oddania inne przedmioty wykonane z aluminium – zapraszamy. Skupujemy także inne materiały aluminiowe.

Skup makulatury – skupujemy wszelkie stare gazety, książki, kartony, opakowania czy wszelkie inne rzeczy wykonane z papieru. To jeden z surowców wtórnych, dlatego jest dla nasz tak ważne, aby skupować jak największe ilości. Dzięki temu wszyscy wspólnie dbamy o środowisko naturalne.

Skup plastiku i nakrętek – szkodliwość plastiku znana jest już od wielu lat. Właśnie dlatego uważamy, że możliwość ponownego wykorzystania go w produkcji jest kluczowa dla poprawy środowiska. Dzięki temu nie musimy produkować nowego plastiku, zaś możemy skupić się na ponownym wykorzystaniu tego już wytworzonego.

Jesteśmy pewni, że ceny we wszystkich naszych skupach będą dla Państwa atrakcyjne. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania