Odpowiednio przeprowadzony proces recyklingu to nieoceniony wkład w ochronę środowiska. 

Zobacz więcej informacji

Skup surowców Częstochowa

Możliwość ponownego przetworzenia surowców ma ogromne znaczenie w odniesieniu do wytwarzanych odpadów oraz kondycji środowiska naturalnego. Rozwiązanie to znacznie zmniejsza ilość oraz masę śmieci, jest zatem oszczędne i przyczynia się do czystszego otoczenia.

Szeroki zakres usług

Firma PROEKO RECYKLING świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej gospodarki odpadami. W obszarze naszej działalności znajduje się również skup surowców wtórnych wszelkiego rodzaju: złomu, makulatury, puszek, plastiku, miedzi, nakrętek, folii, aluminium oraz metali kolorowych.

Skup surowców Częstochowa – rodzaje przyjmowanych tworzyw

  • Skup złomu – skupujemy stare metalowe elementy, które nie nadają się do ponownego użytku, złom w przeróżnej postaci – w formie silników, wirników, rur, profili, stali, żeliwa, odważników, drutów, maszyn czy blach. 
  • Skup metali kolorowych – zachęcamy do pozostawienia u nas wszelkich elementów wykonanych m.in. z cyny, cynku, miedzi czy mosiądzu. 
  • Skup aluminium, puszek – przyjmujemy złom aluminiowy również w formie innych produktów, np. rolet.
  • Skup makulatury – akceptujemy wszelkiego rodzaju gazety, książki oraz kartony. 
  • Skup plastiku i nakrętek – przyjmujemy wszelkiego rodzaju przedmioty wykonane z plastiku – również folię.
  • Utylizacja styropianu – zajmujemy się recyklingiem spienionego polistyrenu, zwanego styropianem, dzięki czemu tworzywo może być ponownie wykorzystane.

Klienci decydujący się na wielowymiarową współpracę, otrzymują gwarancję atrakcyjnych oraz konkurencyjnych cen. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszym cennikiem i omówienia warunków współpracy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania