Firma PROEKO RECYKLING realizuje zlecenia w oparciu o szczególną troskę o środowisko naturalne. Oferujemy szereg usług – w tym m.in. skup złomu, makulatury, butelek, puszek, szkła, plastiku, miedzi, nakrętek, folii, aluminium czy metali kolorowych.

Zobacz więcej informacji

Skup surowców Poznań

Zwiększając świadomość społeczeństw odnośnie kwestii związanych z ochroną środowiska, przyczyniamy się do polepszenia kondycji ekosystemu. Recykling surowców wtórnych jest jednym z działań, którego celem jest zmniejszenie ilości wygenerowanych odpadów. 

Rodzaje skupowanych tworzyw

  • Skup złomu 

Umożliwiamy pozostawienie u nas metalowych przedmiotów oraz elementów, które nie mogą być ponownie wykorzystane. Forma, w jakiej przedmiot występuje, nie ma dla nas znaczenia, dlatego też przyjmujemy m.in. silniki, wirniki, rury, profile, stal, żeliwo, odważniki, druty, maszyny oraz blachy.

  • Skup metali kolorowych

Akceptujemy wszelkiego typu metale kolorowe – np. cynk, cynę, miedź, mosiądz oraz inne metale niezależne. 

  • Skup makulatury

Przyjmujemy wyroby wykonane z papieru, które mogą być ponownie wykorzystane w procesie recyklingu – gazety, książki lub kartony, jak i wszelkie inne podobne przedmioty oraz elementy. 

  • Skup szkła

Klienci pozostawić mogą u nas oraz butelki po piwie – białe i kolorowe.

  • Skup aluminium

Przyjmujemy złom aluminiowy, w tym butelki, puszki oraz inne produkty wykonane z tego tworzywa.

  • Skup plastiku oraz nakrętek

Skupujemy przedmioty i elementy wykonane z plastiku, nakrętki plastikowe oraz folię.

  • Utylizacja styropianu

Nasza działalność obejmuje również recykling spienionego polistyrenu (styropianu), dzięki czemu tworzywo możemy wykorzystać ponownie.

Skup surowców Poznań

Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszym cennikiem oraz nawiązania współpracy. Klientom oferujemy atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny, a tworzywa skupujemy w hurcie oraz detalu.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania