W PROEKO doskonale wiemy, jak ważny jest recykling. Ponowne przetwarzanie surowców ma niebagatelne znaczenie na ilość produkowanych odpadów oraz kondycję środowiska naturalnego. Mniejsza liczba oraz masa śmieci, większa oszczędność, czystsze środowisko  to wystarczające argumenty za tym, by docenić działania takie jak skup surowców wtórnych i ich późniejsze przetwarzanie.

Zobacz więcej informacji

Nasza firma prowadzi skup surowców wtórnych różnego rodzaju (m.in. małopolska i okoliczne tereny). W obszarze naszego zainteresowanie znajduje się:

  • skup złomu,
  • skup makulatury,
  • skup miedzi,
  • skup nakrętek,
  • skup makulatury,
  • skup folii,
  • skup aluminium,
  • skup metali kolorowych,

 

Skup złomu

Jeśli pragną Państwo pozbyć się starych metalowych elementów, nie nadających się już do użytku, PROEKO prowadzi skup złomu, w którym można pozostawić odpady tego rodzaju. Oferujemy konkurencyjne ceny złomu. Jesteśmy pewni, że cena jaką Państwu zaproponujemy będzie atrakcyjna. Nasz skup złomu przyjmuje złom stalowy w każdej postaci i każdej ilości  silniki, wirniki, rury, profile, stal, żeliwo, odważniki, druty, maszyny, blachy, etc.

Skup metali kolorowych

Nasz skup złomu prowadzi także skup metali kolorowych. Dotyczy to między innymi skupu cyny, cynku, miedzi, mosiądzu i innych metali nieżelaznych. PROEKO przyjmie metale tego rodzaju w każdej ilości i formie. Ceny miedzi w skupie, jakie Państwu możemy zaproponować, będą z pewnością korzystne. Dlatego zachęcamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo poznać nasz cennik na złom metali kolorowych.

 

Skup aluminium, butelek i puszek

Złom aluminiowy również jest skupowany przez PROEKO. Nasza firma prowadzi skup butelek i skup puszek wykonanych z tego surowca. Prowadzimy też odbiór innych produktów wykonanych z aluminium, np. rolet. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia ceny złomu tego typu w naszej ofercie.

Skup makulatury

Makulatura jest jednym z surowców wtórnych, który mogą Państwo nam przekazać. PROEKO prowadzi skup makulatury, dbając o atrakcyjne ceny dla klientów. Nasz skup makulatury gromadzi m.in. gazety, książki, kartony. Cieszy nas każda makulatura, którą mogą Państwo do nas przynieść. Nasz skup makulatury przyjmie każdą jej ilość. Prowadzimy odbiór makulatury nie tylko na terenie małopolski. Odbieramy także ładunki pełnotirowe.

 

Skup plastiku i nakrętek

Firma PROEKO prowadzi skup plastiku i różnego rodzaju elementów plastikowych, także skup folii. Przeprowadzamy także skup nakrętek plastikowych, oferując naszym Klientom atrakcyjne ceny.

 

Utylizacja styropianu

W swej działalności PROEKO zajmuje się również recyklingiem spienionego polistyrenu, czyli popularnego styropianu. Utylizacja styropianu i przetworzenie go pozwala po raz kolejny wykorzystać ten materiał budowlany i opakowaniowy. Nasz skup pomaga w pozbyciu się produktów styropianowych.

Nasza firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną (hurt – detal).

Chętnie zaprezentujemy Państwu nasz cennik na skup surowców wtórnych. Niezależnie od produktu, który pragną Państwo u nas złożyć, gwarantujemy, że cena jaką zaproponujemy za surowce wtórne będzie korzystna i konkurencyjna. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia oferty PROEKO.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania