PROEKO to nie tylko odbiór i utylizacja odpadów. To także transport odpadów wszelkiego rodzaju. PROEKO realizuje transport odpadów komunalnych, przemysłowych, niebezpiecznych, pobudowanych i remontowych, etc.

Zobacz więcej informacji

Nasza firma działa w sposób profesjonalny, w zgodzie z wszystkimi przepisami prawa, będąc na bieżąco z aktualnymi regulacjami. Transport odpadów realizowany przez PROEKO uwzględnia wszelkie zasady kompetentnego i bezpiecznego przewozu śmieci różnego rodzaju. Wykonywany jest między innymi samochodami skrzyniowymi, hakowcami oraz pojazdami typu walking floor. Środek transportu dobieramy adekwatnie do charakteru zlecenia ciężaru ładunku i jego rodzaju, sposobu załadunku i rozładunku, innymi ograniczeniami i czynnikami.

Transport odpadów

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami, PROEKO dba o to, aby nie zmieszać poszczególnych rodzajów przewożonych odpadów. Każdy transport odpadów jest odpowiednio zabezpieczany, by w jak największym stopniu ograniczyć uciążliwości zapachowe i zniwelować ryzyko wysypania, pylenia czy wycieku odpadów. Jest on także chroniony przed czynnikami atmosferycznymi. Odpady są zaś tak transportowane, aby nie przemieszczały się lub przewracały podczas przewozu. PROEKO gwarantuje bezpieczny transport odpadów komunalnych, przemysłowych, niebezpiecznych i wszelkich innych, które powierzono do przewiezienia naszej firmie. Ponadto, każdy transport odpadów jest odpowiednio oznakowany i odpowiednio udokumentowany.

 

PROEKO ma przy tym na celu takie działanie, aby Klient był w pełni zadowolony ze świadczonych usług. Nasza firma dba o terminowość i szybkość wykonywania zleceń. Oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny. Gwarantujemy indywidualne podejście. PROEKO elastycznie reaguje na potrzeby Klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. Nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni, szczególnie w zakresie transportu odpadów niebezpiecznych, a ich doświadczenie pozwala nam rzetelnie i fachowo realizować powierzone nam zadania.

PROEKO zapewni profesjonalną obsługę zleceń na transport odpadów. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów, dobrze
przystosowaną do realizacji tego rodzaju zleceń. Nasi pracownicy zadbają o to, aby odpady komunalne zostały odebrane i trafiły do utylizacji w wyznaczonym, umówionym czasie. Gwarantujemy odpowiednie zabezpieczenie odpadów tego rodzaju.

Transport odpadów budowlanych, remontowych i pozostałych

Firma PROEKO zapewnia także wynajem i transport kontenerów z odpadami budowlanymi, remontowymi i innymi, których przewozu się podejmiemy. Nasza flota samochodowa pozwala nam transportować tego rodzaju odpady sprawnie, efektywnie realizując powierzone nam zadania. W fachowy sposób zabezpieczymy odpady budowlane, kruszywo z recyklingu i inne produkty, bezpiecznie dowożąc je na miejsce. Klient korzystający z oferty PROEKO ma gwarancję, że realizowany transport odbędzie się szybko i w umówionym terminie.

Usługi PROEKO to rozwiązania transportowe zoptymalizowane pod oczekiwania i potrzeby Klienta. Zachęcamy zainteresowanych współpracą z PROEKO do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania