PROEKO realizuje wywóz gruzu od osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Prace remontowe bądź budowlane generują ogromne ilości odpadów. Ze względu na możliwość ponownego wykorzystania – np. gruz w formie budulca – konieczne jest właściwa segregacja, a następnie utylizacja.

Zobacz więcej informacji

Wywóz gruzu Białystok

Staranne i precyzyjne świadczenie usług

Posiadamy niezbędne pozwolenia i uprawnienia, dlatego też realizujemy zlecenia zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Specjalistyczne zaplecze techniczne pozwala nam przeprowadzić transport szybko oraz bezproblemowo. Samochody wykonane są z solidnych materiałów, dlatego też przewożony ładunek jest w pełni zabezpieczony przed działaniem czynników zewnętrznych – niesprzyjających warunków atmosferycznych (promienie słoneczne, deszcz, śnieg, wiatr). Nasi wyszkoleni pracownicy dbają o staranne umieszczenie gruzu na pojeździe, pozostawiając jednocześnie po sobie należyty porządek. Zawsze terminowo zjawiamy się na miejscu, niezależnie od gabarytu ładunku.

Wywóz gruzu Białystok – kontenery i pojemniki

W ramach usługi wywozu proponujemy również możliwość wynajęcia specjalistycznego kontenera. Pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przystosowany jest do umieszczania w nim problematycznej zawartości. Kontener podstawiamy w wybrane miejsce, a po wypełnieniu go odpadem opróżniamy i wywozimy zawartość. Zanim zdecydujemy się na wynajem kontenera, powinniśmy dobrać odpowiednią wielkość do potrzeb. Wybór zbyt małego gabarytu wiązać się będzie z częstym opróżnianiem, natomiast zbyt duża pojemność z generowaniem zbędnych kosztów. Jeżeli nie jesteśmy pewni, na jaką wielkość kontenera się zdecydować, nasi pracownicy służą radą i wsparciem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostosować optymalny gabaryt do zapotrzebowania. Dysponujemy pojemnikami 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l oraz kontenerami 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Firma PROEKO realizuje znacznie więcej usług. Oferujemy wywóz odpadów komunalnych, opakowaniowych, przemysłowych, niebezpiecznych, starych mebli oraz zbędnego wyposażenia. Prowadzimy skup surowców w hurcie i detalu, proponując atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. W ramach outsourcingu środowiskowego wspieramy przedsiębiorców w przystosowywaniu działalności firmy do obowiązujących norm prawnych.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania