Wywóz i utylizacja mebli dedykowana jest dla osób, które przeprowadzają remont lub chcą wysprzątać stare mieszkanie czy dom. Odbierzemy, przetransportujemy i w zależności od materiału z jakiego powstały – zutylizujemy je lub przeznaczymy do recyklingu. Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy, instytucje publiczne, jak i osoby prywatne! Niezależnie od tego, czy chcą Państwo wymienić meble w firmie, czy usprzątać meble zalegające na strychu – zapraszamy do kontaktu!

Zobacz więcej informacji

Wywóz mebli Bydgoszcz – jak wygląda współpraca z nami?

W czasie pierwszego kontaktu z nami – mailowego lub telefonicznego – ustalamy dokładnie jaki rodzaj mebli będzie do odebrania, określamy mniej więcej ilość oraz ustalamy datę i miejsce odbioru. Następnie nasi pracownicy udają się pod wskazany adres o wyznaczonym terminie i odbierają stare meble i inne odpady podobne od Państwa. Kolejnym krokiem jest zdecydowanie, czy meble nadają się do recyklingu, czy do utylizacji. W zależności od oceny naszych specjalistów, przewozimy meble w odpowiednie miejsce.

Ekologiczne gospodarowanie odpadami

Możliwość recyklingu starych mebli jest doskonałym rozwiązaniem, z którego często korzystamy. Pozwala to na ochronę środowiska naturalnego i brak konieczności pobierania kolejnych surowców naturalnych od ziemi. Wyrzucając starą szafę z drewna, możemy sprawić, że nie będzie konieczna wycinka jakiegoś drzewa, ponieważ producent wykorzysta to drewno ponownie.

Ekologia i ochrona środowiska są dla nas bardzo ważne. Podczas odbierania jakiekolwiek transportu – naszym priorytetem jest określenie, co możemy zrobić z tymi odpadami. Jeśli jest tylko możliwość, to przekazujemy je do recyklingu, ponieważ wiemy, że warto chronić naszą planetę. Jednak nie tylko recykling jest bardzo ważny – również odpowiednia utylizacja pozostałych odpadów. Niestety nadal częstym widokiem są stare meble czy nawet niektóre urządzenia AGD porzucone w lasach. Nie sprzyja to dobrze dla klimatu i zagraża okolicznym zwierzętom.

PREKO Recykling Bydgoszcz – zapraszamy do kontaktu!

Planujecie Państwo remont, chcecie wysprzątać strych lub pozbyć się starych mebli? Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy odbiór oraz bezpieczny i ekologiczny wywóz odpadów, które następnie trafią do utylizacji lub do recyklingu.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania