Stare meble potrafią być utrapieniem niejednego mieszkania. W przypadku ich wymiany na nowsze modele, nasuwa się pytanie – co z nimi zrobić?

Zobacz więcej informacji

Wywóz mebli Częstochowa

Firma PROEKO RECYKLING oferuje wsparcie w zakresie wszelkich czynności związanych z odbiorem, transportem oraz utylizacją odpadów i niepotrzebnych przedmiotów.  

Jakie meble odbieramy?

Nie ma dla nas znaczenia gabaryt odbieranego przedmiotu, ponieważ dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, która jest w stanie pomieścić meble dużych rozmiarów. Najczęściej są to: szafy, regały, kanapy, wersalki, tapczany, stoły, biurka, krzesła, fotele, meblościanki, szafy, szafki, komody, meble kuchenne, biblioteczki, materace, dywany oraz okna. Nie jest to jednak grupa zamknięta, ponieważ jesteśmy w stanie odebrać każdy podobny przedmiot do powyższych. 

Opróżniamy mieszkania, biura, firmy, piwnice, strychy oraz działki – zatem rodzaj lokalu nie jest dla nas ograniczeniem. Zabieramy stare oraz niepotrzebne meble, robiąc miejsce na nowe wyposażenie. Zagracona przestrzeń skutecznie wpływać może na obniżenie naszego nastroju, bowiem nie powinniśmy otaczać się przedmiotami zbyt starami lub zbędnymi.

Wywóz mebli Częstochowa – szeroki zakres usług

PROEKO RECYKLING oferuje odbiór, transport oraz utylizację mebli. Zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników zdemontuje i wyniesie niepotrzebne wyposażenie z lokalu. Następnie załaduje przedmioty na specjalistyczne i przystosowane do tego celu samochody, aby bezpiecznie przetransportować je w miejsce utylizacji. Cały proces przebiega szybko oraz bezproblemowo.

Wywóz Mebli Częstochowa – Współpraca:

Zachęcamy do kontaktu zarówno osoby prywatne, jak i wszelkiego typu firmy oraz instytucje publiczne. Oferujemy konkurencyjne oraz atrakcyjne ceny, a współpracę opieramy na indywidualnym podejściu. Posiadamy szeroki wachlarz usług z zakresu gospodarki odpadami. Zajmujemy się nie tylko ich odbiorem, ale również wynajmem wszelkiego typu kontenerów oraz pojemników na śmieci każdego typu. Ponadto służymy pomocą oraz wsparciem odnośnie odpowiedniego gospodarowania odpadami.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania