Usługa wywozu obejmuje demontaż wyposażenia w lokalu, a następnie bezpieczne załadowanie go na samochód. Fachowy zespół doświadczonych pracowników skutecznie oraz szybko realizuje zlecenie, pozostawiając po sobie nienaganny porządek.

Zobacz więcej informacji

Wywóz mebli Warszawa

Firma PROEKO RECYKLING świadczy usługi z zakresu odbioru, transportu oraz utylizacji wszelkiego typu odpadów. Wszystkie działania wykonujemy ze szczególną dbałością o środowisko naturalne. Oferujemy wywóz starych oraz niepotrzebnych mebli, z zachowaniem wszelkich względów bezpieczeństwa. 

Rodzaje wywożonych mebli

Dysponujemy profesjonalną flotą samochodową, dlatego też wielkość oraz rodzaj przewożonych przedmiotów nie ma dla nas znaczenia. Najczęściej odbieramy od klientów następujące wyposażenie:

  • meblościanki, szafy, szafki, regały, komody, biblioteczki, meble kuchenne,
  • krzesła, fotele, kanapy, wersalki, tapczany, łóżka,
  • stoły, biurka,
  • okna, materace, dywany.

Odbieramy meble z domów, mieszkań, biur, firm, piwnic, strychów oraz działek. Umożliwiamy pozbycie się niepotrzebnych oraz starych przedmiotów, robiąc tym samym miejsce na nowe wyposażenie. 

Wywóz mebli Warszawa – bezpieczna utylizacja zbędnych przedmiotów

Stare meble skutecznie mogą wpływać na nasz codzienny nastrój, bowiem bardzo często wywołują uczucie przytłoczenia oraz inne negatywne emocje. Nie powinniśmy się otaczać zbędnym wyposażeniem, które zagraca cenną przestrzeń. Ze względu na duże gabaryty, nie jest łatwo samodzielnie pozbyć się starych przedmiotów. Firma PROEKO gwarantuje wykonanie wszelkich czynności w sposób profesjonalny oraz bezproblemowy.

Wywóz Mebli Warszawa – Współpraca:

Odpowiednia utylizacja to ważny element prawidłowo funkcjonującej gospodarki odpadami. Zapewniając bezpieczny transport – w miejsce składowania lub utylizacji – w dużej mierze przyczyniamy się do ochrony środowiska. Współpracujemy z osobami prywatnymi, przedsiębiorstwami oraz firmami z różnych branż. Każdą współpracę opieramy na indywidualnym podejściu do klienta, dlatego też cechuje nas duża elastyczność – wykonamy każde zlecenie, niezależnie od jego charakteru. Zachęcamy do nawiązania wielowymiarowej współpracy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania