Zajmujemy się utylizowaniem odpadów budowlanych. Oferujemy odebranie ich od Państwa, dostarczenie kontenera oraz wywóz. W ramach tej usługi odbieramy odpady budowlane, remontowe, śmieci, ziemię oraz inne usługi związane z ekologicznym zagospodarowaniem odpadów budowlanych. 

Zobacz więcej informacji

Wywóz odpadów budowlanych Kraków

Jedną z naszych usług, która wchodzi w skład wywozu odpadów jest wynajęcie i następnie wywiezienie kontenera na odpady budowlane. Zarówno przy remoncie, jak i podczas budowy nieruchomości prace generują duże ilości odpadów budowlanych. Największym problemem stają się odpady wielkogabarytowe, które nie zawsze można wywieź normalną formą wyrzucania śmieci. Dlatego oferujemy wynajęcie specjalnych kontenerów o wielkościach:

Pojemniki: 120l, 240l, 770l, 1100l
Kontenery: : 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3

Jeśli nie wiecie Państwo dokładnie, jaki wymiar kontenera wybrać, zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikami, którzy dobiorą odpowiedni rozmiar względem prowadzonych przez Państwa prac. 

Wywóz gruzy oraz innych odpadów budowlanych

W ramach tej usługi oferujemy wywóz gruzu betonowego, ceglanego, ceramicznego oraz innych rodzajów odpadów budowlanych. Takie odpady można kolejny raz wykorzystać, mogę stać się na przykład kruszywem budowlanym. Oznacza to, że takie pozostałości nie powinny trafiać do kontenerów czy koszy na odpady komunalne. 

Oprócz odbioru wszelkich pozostałości z budów czy remontów mieszkań, oferujemy również wywóz ziemi, która również bywa jednym z rodzajów odpadów budowlanych. Dodatkowo odbieramy również odpady wielkogabarytowe, które są problematyczne do wyrzucenia oraz recyklingu lub zutylizowania.

Utylizacja papy 

Oferujemy utylizacje papy budowlanej oraz wywóz śmieci takich jak:

  • Farby,
  • Lakiery, 
  • Wełna mineralna,

Jeśli odpady budowlane, które potrzebują Państwa zutylizować nie znalazły się w powyższym zestawieniu – prosimy o kontakt. Oprócz tych wyżej wymienionych odbieramy również inne, wszelkie odpady, jakie mogą nagromadzić się podczas remontu lub budowy nieruchomości. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania