Oferta odbioru makulatury kierowana jest zarówno do firm, jak i instytucji czy osób prywatnych. Oferujemy Państwu atrakcyjną ofertę oraz gwarancje skutecznego recyklingu odpadów, co sprawia, że przyczynicie się Państwo do ochrony środowiska naturalnego.

Zobacz więcej informacji

Odbiór makulatury Bydgoszcz – dlaczego warto?

Drzewa to jedno z najcenniejszych bogactw, jakie mamy na ziemi. Włókna celulozy są mocne dzięki czemu stają się budulcem papieru. Właśnie dlatego jest to doskonały materiał do recyklingu, ponieważ możemy wykorzystywać go nawet do ośmiu razy, czyli osiem razy produkować nowe książki, zeszyty czy inne produkty papierowe. Dopiero po około ośmiu procesach recyklingu papier nie nadaje się do wykorzystania. Jednak jego droga w ekosystemie nie kończy się, ponieważ możemy wykorzystać go jako paliwo biologiczne i na końcu jako popiół.

Skupujemy makulaturę, aby móc ponownie wykorzystać surowiec w produkcji. Zachęcamy do oddawania do skupów nie tylko makulatury, ale także inne surowce czy odpady. Dzięki temu wspólnie przyczyniamy się do ochrony i wpieramy środowisko naturalne.

Jakie surowce jeszcze skupujemy?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele skupów, które prowadzimy na terenie Bydgoszczy i okolic. Między innymi skupujemy złom, miedź, nakrętki, folię, aluminium czy metale kolorowe. Jednak oddając różnego rodzaju odpady do naszej firmy, mają Państwo gwarancje, że te które nadają się do ponownego wykorzystania – zostaną przetworzone.

Dodatkowo oprócz wyżej wymienionych surowców dodatkowo oferujemy usługę utylizacji styropianu, czyli spienionego polistyrenu. Możliwość utylizacji i przetworzenia go na ponowne wykorzystanie sprawia, że produkujemy mniej tego materiału budowlanego.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi usługami zarówno odbioru odpadów różnego rodzaju, jak i utylizacji i skupów. Gwarantujemy atrakcyjne warunki zarówno dla firm, instytucji, jak i osób prywatnych. W każdej z naszych usług najważniejsza jest ekologia i ochrona środowiska naturalnego. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania