Realizacja inwestycji budowlanych oraz prace remontowe wiążą się bezpośrednio z produkcją dużych ilości gruzu oraz wszelkich innych odpadów pobudowlanych. 

Zobacz więcej informacji

Odpady pobudowlane Częstochowa 

Nie są to tworzywa łatwe w obyciu, ponieważ nie mogą być składowane w tradycyjny sposób. Firma PROEKO specjalizuje się w odbiorze, a następnie transporcie odpadów powstałych w wyniku prac budowlanych i remontowych.

Czym są odpady pobudowlane?

Kategoria odpadów pobudowlanych jest bardzo szeroka, jednak w dużej mierze jest to różnego rodzaju gruz – betonowy, ceglany lub ceramiczny. Ze względu na możliwość późniejszego ich wykorzystania, warto tworzywo to zabezpieczyć oraz przetransportować w odpowiednie miejsce. Odpady pobudowlane powinny być przechowywane w specjalistycznych kontenerach, wykonanych z wysokiej jakości tworzywa oraz nigdy nie należy mieszać ich z innymi śmieciami. 

Profesjonalna flota samochodowa PROEKO umożliwia wsparcie w zakresie przewozu ziemi z terenu budowy oraz odbiór innych odpadów wielkogabarytowych.

Odpady pobudowlane Częstochowa – wynajem kontenerów

Wachlarz oferowanych przez nas usług jest bardzo szeroki. Prowadzimy kompleksową obsługę z zakresu gospodarki odpadami, dysponując kontenerami na wynajem, które po wypełnieniu odbierzemy, przetransportujemy oraz opróżnimy w miejscu składowania lub utylizacji odpadów. W zależności od potrzeb oraz indywidualnych preferencji, posiadamy kontenery o różnej pojemności – otwarte, jak i zamknięte. Ponadto dysponujemy również specjalistycznymi oraz wytrzymałymi workami na gruz. 

Zachęcamy do wielowymiarowej współpracy, zarówno firmy budowlane oraz remontowe, jak i również osoby prywatne, które planują prace remontowe. Wielkość zlecenia nie ma dla nas znaczenia, bowiem jesteśmy w stanie odebrać każdą ilość odpadów. Wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy zapewnią szybką i sprawną obsługę. Każdy etap współpracy oparty jest na zachowaniu wszelkich względów bezpieczeństwa, a czynności wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania