Prace remontowe i budowlane wiążą się z generowaniem ogromnych ilości odpadów – np. gruzu. Są to śmieci uciążliwe, ponieważ nie należy ich umieszczać w tradycyjnych kontenerach na odpady komunalne. PROEKO realizuje odbiór, a następnie wywóz gruzu.

Zobacz więcej informacji

Wywóz gruzu Opole

Rzetelne i staranne wykonanie usługi

Współpracujemy z osobami prywatnymi, instytucjami publicznymi oraz przedsiębiorstwami. Swoje usługi kierujemy również do firm działających w branży remontowej bądź budowlanej. Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową, przystosowaną do przewożenia każdego rodzaju ładunku. Zawsze terminowo zjawiamy się na miejscu, starannie pakując gruz na pojazd. Zachowanie wszelkich względów bezpieczeństwa jest niezwykle ważne, głównie ze względu na ciężkość odpadu. Dysponujemy wymaganymi pozwoleniami i uprawnieniami, realizując usługę zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.

Proponujemy nie tylko wywóz gruzu w miejsce utylizacji, ale również możliwość wynajęcia specjalistycznego kontenera. Pojemnik wykonany z wysokiej jakości materiału doskonale sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju odpadu. Kontener podstawiamy w wybrane miejsce, a po wypełnieniu go odpadem opróżniamy i wywozimy zawartość. Bardzo ważne jest optymalne dobranie pojemnika do potrzeb. Jeżeli zdecydujemy się na kontener zbyt duży, generowane będą niepotrzebne koszty. W sytuacji wyboru zbyt małej pojemności, konieczne będzie częste opróżnianie. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaka wielkość będzie odpowiednia, warto zwrócić się po radę do naszych pracowników. Doświadczenie i wiedzą pozwolą nam znaleźć idealne rozwiązanie.

Wywóz gruzu Opole – wynajem kontenerów

Posiadamy zaplecze techniczne, znacznie ułatwiające gromadzenie gruzu. Dysponujemy specjalistycznymi kontenerami, które doskonale przystosowane są do gromadzenia problematycznych zawartości. Kontener podstawiamy w wybrane przez klienta miejsce. W momencie wypełnienia go odpadem zjawiają się nasi pracownicy, którzy następnie realizują transport gruzu w miejsce utylizacji. Duże znaczenie ma wybór odpowiedniego rozmiaru, ponieważ zbyt duży gabaryt generował będzie niepotrzebny koszt, natomiast zbyt mały wiązał się będzie z częstym opróżnianiem.

Wywóz gruzu – kontakt 

Wypożyczamy:

  • pojemniki – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenery – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania