Nasza usługa wywozu gruzu skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Pierwsi wykorzystują nasze usługi jako uzupełnienie własnych, ponieważ najczęściej zgłaszają się do nas firmy remontowe. Jednak czasami możemy spotkać innego rodzaju przedsiębiorstwa, które przeprowadzają remont na terenie firmy i potrzebują wywieźć gruz lub wynająć kontener. Osoby prywatne wykorzystują naszą pomoc podczas gruntownych remontów swoich domów czy mieszkań. 

Zobacz więcej informacji

Wywóz gruzu Wrocław 

Gruz ceglany, gruz ceramiczny oraz pozostały – wszelkie odpady remontowe i budowlane, które zalegają na budowach czy podczas remontów, muszą być zutylizowane lub przetworzone na różne materiały. Pomocne w tym są specjalistyczne firmy zajmujące się odbiorem, transportem oraz utylizacją lub przetworzeniem takich odpadów – w PROEKO RECYKLING zajmujemy się tym od lat. 

Co się dzieje z gruzem, który odbieramy od Państwa?

Po odebraniu oceniamy, czy możemy oddać go do ponownego przetworzenia na przykład na żwir budowlany, którym utwardza się drogi na placach budów, czy należy oddać go do utylizacji. Zarówno pierwszy proces, jak i drugi jest całkowicie bezpieczny i zgodny z myślą ekologiczną. 

PROEKO RECYKLING – pozostałe usługi 

Oprócz wywozu gruzu oferujemy na terenie Wrocławia i okolic jeszcze:

  • Odbiór odpadów komunalnych,
  • Odbiór odpadów opakowaniowych,
  • Odbiór odpadów pobudowlanych i poremontowych,
  • Odbiór odpadów niebezpiecznych, 
  • Odbiór odpadów przemysłowych,
  • Odbiór elektrośmieci.

Dodatkowo prowadzimy skup surowców takich jak: złom, makulaturę, butelki, butelki po piwie, puszki, szkło, plastik, miedź, nakrętki, folię, aluminium oraz metale kolorowe. Ponadto jako firma, która dba o ekologię, zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty usługę outsourcingu środowiskowego, który polega na kompleksowym wsparciu firm w zakresie ekologicznej gospodarki odpadami. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania