Oferujemy odbiór odpadów opakowaniowych od Państwa firm i domów prywatnych. Wyróżniamy dwa rodzaje odpadów opakowaniowych – te wykonane z tworzyw sztucznych oraz te, wykonane z papieru i tektury. Dodatkowo do odpadów opakowaniowych możemy zaliczyć także te, wykonane z blachy stalowej lub aluminium czy drewna.

Zobacz więcej informacji

Odpady opakowaniowe Bydgoszcz – oferta

Odpady opakowaniowe to problem, z którym nasza firma radzi sobie na wiele sposobów. Podstawowymi są recykling i segregacja odpadów. Segregacja pozwala na sprawniejsze przetwarzanie odpadów. To, co na co dzień możemy robić, aby również przyczyniać się do tego procesu to zmiana nawyków konsumenckich, która spowoduje, że będziemy wybierać produkty w lepszych opakowaniach.

Naszą ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorców, którzy są zobowiązani przepisami prawa do odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych. Należy także je segregować, tym bardziej jeśli wprowadzamy na rynek kilka rodzajów takich opakowań (folie, kartony i palety drewniane). Przedsiębiorstwo zobligowane jest do zagwarantowania odpowiedniego poziomu odzysku opakowań z rynku. Właśnie dlatego nasze wsparcie jest tutaj kluczowe. Dzięki naszej pomocy firmy mogą być spokojne o to, że przepisy prawa zostaną dotrzymane.

Odpady opakowaniowe Bydgoszcz

Zajmiemy się organizacją odbioru Państwa odpadów opakowaniowych oraz zapewnimy profesjonalne doradztwo w kwestiach związanych z gospodarowaniem odpadami w firmie. Gwarantujemy fachowe podejście, wsparcie merytoryczne oraz terminowo wykonaną pracę – zarówno w przypadku odbioru odpadów, jak i wsparcia w zakresie ekologicznego gospodarowania odpadami.

Nasze pojemniki i kontenery pomieszczą praktycznie każdą ilość odpadów. Posiadamy:

  • Pojemniki: 120l, 240l, 770l, 1100l
  • Kontenery: 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3

Odpady opakowaniowe PROEKO Recykling Bydgoszcz

Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorstwa, które zobligowane są przepisami prawa do odpowiedniego gospodarowania odpadami. Oferujemy Państwu wsparcie merytoryczne oraz techniczne w kwestii odbioru, utylizacji i zwracania na rynek odpadów opakowaniowych. Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania