W ofercie PROEKO znaleźć można szereg usług skierowanych do firm z branży budowlanej i remontowej. PROEKO może odebrać od Państwa odpady budowlane i odpady remontowe, dostarczyć kontener na gruz i kontenery na odpady, zapewnić wywóz śmieci, wywóz ziemi, odbiór gruzu, a także zrealizować inne usługi związane z zagospodarowaniem odpadów pobudlowanych i poremontowych. Oferujemy atrakcyjne ceny na nasze usługi, a także indywidualne podejście do Klienta. Naszym celem jest satysfakcja Klienta, a drogą do tego sprawne, terminowe i w pełni profesjonalne wykonywanie powierzonych nam zadań.

Zobacz więcej informacji

Kontenery do wynajęcia

Wywóz odpadów budowlanych – oferta Proeko

Działalność remontowa i budowlana generuje duże ilości odpadów. Wywóz gruzu i innych odpadów poremontowych, zwłaszcza wielkogabarytowych, może nastręczać mniejszym podmiotom wiele problemów. PROEKO to doskonały wybór dla takich Klientów. Nasza firma dostarczy kontenery na odpady i zorganizuje wywóz gruzu lub wywóz ziemi, a także innych odpadów, które zostały wygenerowane podczas remontu lub budowy.

Z usług PROEKO usatysfakcjonowane będą też większe podmioty, którym gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy. Cena za nasze usługi m.in. wynajem kontenerów, kontenerowy wywóz śmieci, odbiór gruzu, wywóz ziemi, wywóz odpadów poremontowych czy utylizacja papy jest ustalana indywidualnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta.

Wywóz odpadów, gruzu i wywóz ziemi

Odpady budowlane i rozbiórkowe to przede wszystkim gruz betonowy, ceglany i ceramiczny. Tego rodzaju materiały można ponownie zagospodarować, przeznaczając je na przykład na kruszywo budowlane. Zarazem odpady remontowe i budowlane nie powinny trafiać do zwykłych pojemników na odpady komunalne. PROEKO dostarczy kontener na gruz i pomoże w wywozie tego rodzaju materiałów oraz ich selekcji. Nasza firma sprowadzi dla Państwa kontenery zamknięte, otwarte lub zapewni odpowiednie worki na gruz. Pracownicy PROEKO pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania, jeśli mają Państwo wątpliwości co do wyboru najwłaściwszej metody zebrania gruzu. Zorganizujemy też wywóz ziemi z terenu budowy i odbierzemy wielkogabarytowe odpady budowlane, umożliwiając ich odpowiednie zagospodarowanie. Przypominamy przy tym, że odbiór odpadów budowlanych po selekcji jest tańszy niż zanieczyszczonego gruzu czy zmieszanych śmieci budowlanych i poremontowych.

Dysponujemy odpowiednim potencjałem technicznym:

  • pojemnikami: 120l, 240l, 770l, 1100l
  • kontenerami: 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3

Wynajem kontenerów i kontenerowy wywóz śmieci

PROEKO prowadzi wynajem kontenerów, prasokontenerów oraz pojemników na rzecz firm, instytucji oraz osób fizycznych. Nasza firma dostarczy kontenery na odpady w miejsce wyznaczone przez Klienta w wyznaczonym terminie, zapewniając taki kontener na śmieci, jakiego Państwo potrzebują. Nasza firma sprawnie przeprowadzi dla Państwa kontenerowy wywóz śmieci. Odbiór odpadów budowlanych i poremontowych zostanie przez nas zrealizowany w uzgodnieniu z Klientem, w ustalonym czasie. W razie zapotrzebowania dostarczymy automatycznie kolejne kontenery na odpady od razu po odebraniu pełnego kontenera.

Utylizacja papy i inne usługi

PROEKO oferuje także usługi takie jak utylizacja papy, czy wywóz śmieci takich jak farby, lakiery, wełna mineralna. Nasza firma z chęcią obsłuży każdego Klienta, który zgłosi zapotrzebowanie na inne usługi związane z działaniami budowlanymi i remontowymi, a nie zostały wyszczególnione w naszej ofercie. PROEKO to firma otwarta na Klienta i jego potrzeby.

Nawiąż współpracę z PROEKO – wywieziemy Twoje odpady budowlane

Współpraca z PROEKO to doskonały wybór dla każdego Klienta, który wymaga profesjonalnego podejścia i fachowej obsługi. Zamów kontener na śmieci i odpady budowlane, poproś o wywóz gruzu lub zleć nam inne zadanie związane z gospodarką odpadami budowlanymi i poremontowymi, a my sprawnie i szybko je zrealizujemy. Zachęcamy do współpracy i sprawdzenia naszej oferty.

Wywóz odpadów budowlanych – kontakt

Jeżeli interesują Państwa usługi PROEKO, takie jak odbiór odpadów budowlanych, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy, email lub kontakt telefoniczny, który znajdą Państwo na naszej stronie. Z chęcią przedstawimy nasz cennik na wynajem kontenerów na śmieci, wywóz gruzu, wywóz odpadów poremontowych i wszelkie inne usługi, które możemy dla Państwa wykonać.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania