Firma PROEKO RECYKLING oferuje współpracę firmom budowlanym, remontowym oraz osobom prywatnym, które są w trakcie prac remontowych. 

Zobacz więcej informacji

Wywóz odpadów budowlanych Radom

Odpady budowlane ze względu na swój charakter nie mogą być składowane w pojemnikach na śmieci komunalne. Podczas prac budowlanych oraz remontowych najczęściej generowanym odpadem jest gruz – betonowy, ceglany oraz ceramiczny. Bardzo ważna jest odpowiednia jego segregacja oraz niemieszanie z innymi odpadami, gdyż gruz ponownie może być wykorzystany jako budulec.

Kontenery do wynajęcia Radom

W trosce o wygodę naszych klientów, oferujemy możliwość wynajmu profesjonalnych kontenerów na odpady budowlane – w formie zamkniętej lub otwartej. Wytrzymałe tworzywo oraz solidna konstrukcja pozwalają na umieszczenie w pojemniku każdego typu odpadów. Usługa wypożyczenia obejmuje przywiezienie kontenera na wybrany przez klienta teren, terminowe opróżnienie oraz wywóz zawartości w miejsce utylizacji. Dodatkowo w każdym momencie możliwe jest również podstawienie pustego pojemnika. Nasi pracownicy wszystkie czynności wykonują w pełni profesjonalnie, zawsze zostawiając po sobie należyty porządek – klient otrzymuje zatem usługę wykonaną na najwyższym poziomie. Dysponujemy:

  • pojemnikami – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenerami – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Odpowiednie zaplecze techniczne – w formie specjalistycznej floty samochodowej – pozwala na wykonanie zlecenia bezpiecznie oraz bezproblemowo. Posiadamy uprawnienia do przewozu ciężkich oraz niebezpiecznych ładunków w oznakowanych pojazdach. 

Wywóz odpadów budowalnych Radom

Zakres naszej działalności obejmuje nie tylko wywóz odpadów budowlanych, ale również komunalnych, opakowaniowych, niebezpiecznych, przemysłowych czy elektroodpadów. Specjalizujemy się w transporcie ładunków wielkogabarytowych – starych mebli oraz wyposażenia. Prowadzimy skup surowców wtórnych oraz oferujemy doradztwo i wsparcie w ramach outsourcingu środowiskowego.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia warunków wielowymiarowej współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania