Każdego dnia generujemy ogromne ilości odpadów. Sprawnie funkcjonująca gospodarka odpadami opierać się musi zatem na wzajemnej współpracy. Już na etapie gospodarstw domowych konieczna jest właściwa segregacja śmieci, aby następnie możliwy był proces recyklingu.

Zobacz więcej informacji

Wywóz śmieci Kielce

Odpady mogą mieć bardzo zróżnicowany charakter. Firma PROEKO świadczy usługi z zakresu odbioru, a następnie wywozu śmieci komunalnych, opakowaniowych, przemysłowych, niebezpiecznych, pobudowlanych, starych mebli bądź zbędnego wyposażenia.

Dysponujemy specjalistycznym zapleczem technicznym, które opiera się na solidnej flocie samochodowej. Pojazdy wykonane z wysokiej jakości materiałów cechują się niezwykłą wytrzymałością. Mocna konstrukcja doskonale zabezpiecza ładunek podczas transportu i odporna jest na działanie czynników zewnętrznych – np. niesprzyjających warunków atmosferycznych. Wyszkoleni pracownicy terminowo odbierają odpady, a następnie transportują je w miejsce składowania lub utylizacji. Profesjonalnie realizujemy każde zlecenie, pozostawiając po sobie należyty porządek.

W PROEKO szczególną uwagę poświęcamy na kwestie związane z ochroną środowiska. Wszelkie czynności wykonujemy ze szczególną troską o naszą planetę. Dodatkowo szerzymy świadomość odnośnie ekologii, oferując firmom usługę outsourcingu środowiskowego. Prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma wyzwaniami. Konieczne jest przestrzeganie wszelkich norm, które nawiązują do ochrony środowiska naturalnego. Służymy wsparciem i pomocą, umożliwiając firmom lepsze zrozumienie obowiązujących przepisów.

W zakres naszych usług wchodzi również możliwość wynajęcia specjalistycznego kontenera. Pojemnik wykonany z wysokiej jakości tworzyw przystosowany jest do przechowywania w swoim wnętrzu każdego typu śmieci. Usługa obejmuje podstawienie pojemnika w wybrane miejsce, a po wypełnieniu go odpadem wywóz w miejsce składowania lub utylizacji. Niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniego gabarytu, ponieważ zbyt duża pojemność generować będzie niepotrzebne koszty, natomiast zbyt mała wiązać się będzie z częstym opróżnianiem. Jeżeli wybór właściwej wielkości stanowi problem, warto jest skontaktować się z naszymi pracownikami. Służą oni wsparciem w zakresie doboru optymalnej wielkości.

Dysponujemy:

  • kontenerami o pojemności – 6 m3, 7 m3, 8 m3, 11 m3, 12 m3, 18 m3,
  • pojemnikami o pojemności – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania