Firma PROEKO zajmuje się odbiorem, transportem i utylizacją odpadów. Transport odpadów komunalnych, przemysłowych, niebezpiecznych, pobudowlanych i remontowych przeprowadzany musi być z zachowaniem wszelkich względów bezpieczeństwa oraz zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa. Posiadamy pełną flotę specjalistycznych samochodów, które dostosowane są do konkretnego rodzaju ładunku, jego ciężkości, sposobu załadunku oraz rozładunku.

Zobacz więcej informacji

Transport odpadów Kraków

Dysponujemy samochodami skrzyniowymi, hakowcami oraz pojazdami typu walking floor. Transport to istotny element całego procesu odbioru odpadów. Prawidłowy jego przebieg wymaga postępowania według ściśle określonych zasad. Nie należy mieszać różnych rodzajów odpadów ze sobą, gdyż nie byłaby możliwa późniejsza prawidłowa ich utylizacja. Odpowiednie zabezpieczenie ładunku umożliwia bezpieczne przetransportowanie odpadów z punktu odbioru do miejsca składowania. Ponadto zapobiega wydzielaniu się nieprzyjemnych zapachów, pyleniu czy nieoczekiwanemu wyciekowi. Istotne znaczenie mają również czynniki atmosferyczne, które w żadnym wypadku nie mogą dostać się do wnętrza samochodu.

Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników bezpiecznie odbiera oraz załadowuje odpady na konkretny pojazd. Podczas transportu dba o nieprzemieszczanie się i nieprzewracanie ładunku. Decydując się na transport odpadów Kraków, Klient otrzymuje najwyższą jakość usług.

Rodzaj transportowanych odpadów

Odbierane odpady posiadają bardzo zróżnicowany charakter. W zależności od ich rodzaju samochód powinien być odpowiednio przystosowany. Odpady niebezpieczne oraz przemysłowe są szczególnie szkodliwe nie tylko dla środowiska, ale przede wszystkim dla zdrowia człowieka. Firma PROEKO posiada wszelkie wymagane pozwolenia na odbiór tego typu śmieci. Jeżeli transportujemy różne rodzaje śmieci na raz, dbamy o ich niemieszanie się. 

Szczególnym rodzajem są również odpady budowlane oraz remontowe. Ciężkość ładunku może być problematyczna, jednak nie dla nas. Samochody, które posiadamy, to najlepszej jakości pojazdy, wytrzymałe na tego typu odpady. Zabezpieczamy całość i przewozimy w miejsce składowania. 

Poszukujesz usługi związanej z transportem odpadów ? Skontaktuj się z nami, a nasz doświadczony zespół przedstawi dostoswaną ofertę dla Twoich potrzeb. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz sprzęt aby wykonać tego typu usługę.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania