Gruz to niezwykle problematyczny odpad, wymagający należytego podejścia. Nie może być składowany oraz mieszany z innymi odpadami – w tradycyjnych pojemnikach na śmieci. 

Zobacz więcej informacji

Wywóz gruzu Łódź

Firma PROEKO oferuje kompleksową obsługę z zakresu gospodarki odpadami. Zajmujemy się odbiorem śmieci oraz transportem w miejsce składowania lub utylizacji. W zależności od potrzeb, świadczymy usługę wynajmu specjalistycznych kontenerów, które wykonane są z wytrzymałego tworzywa. 

Oferta skierowana do firm budowlanych i osób prywatnych

Branża budowlana oraz remontowa wiąże się z produkcją sporej ilości odpadów – najczęściej gruzu. Nie oznacza to jednak, iż oferujemy swoje usługi wyłącznie firmom, bowiem również osobom prywatnym, które są w trakcie przeprowadzania remontu. Odebrany gruz bezpiecznie umieszczamy na samochodzie oraz transportujemy w wybrane miejsce. Wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy fachowo wykonują każdą, powierzoną im czynność – pozostawiając po sobie nienaganny porządek. Cały proces przebiega zgodnie z prawem, posiadamy bowiem wszystkie wymagane uprawnienia oraz pozwolenia. 

Wywóz gruzu Łódź – wynajem kontenerów

Wielowymiarowa współpraca z firmą PROEKO opierać się może na wcześniejszym wynajmie kontenera na gruz. Dysponujemy szerokim wyborem pojemności specjalistycznych pojemników, zarówno w formie otwartej, jak i zamkniętej. Klient dobiera odpowiednią wielkość kontenera w zależności od własnych potrzeb oraz preferencji. W przypadku problemów związanych z podjęciem decyzji, zachęcamy do kontaktu – nasi pracowni dobiorą odpowiedni gabaryt. W momencie wypełnienia kontenera gruzem, PROEKO szybko i sprawnie go opróżni lub podstawi nowy. 

Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, dlatego też niezależnie od wielkości zlecenia, szybko i sprawnie zrealizujemy każdą usługę. Profesjonalne samochody w połączeniu z fachowym zespołem pracowników to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie. Każdą realizację opieramy na indywidualnym podejściu, zachęcamy zatem do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania