Gruz to niezwykle problematyczny odpad, wymagający należytego podejścia. Nie może być składowany oraz mieszany z innymi odpadami – w tradycyjnych pojemnikach na śmieci. 

Zobacz więcej informacji

Wywóz gruzu Łódź

Firma PROEKO oferuje kompleksową obsługę z zakresu gospodarki odpadami. Zajmujemy się odbiorem śmieci oraz transportem w miejsce składowania lub utylizacji. W zależności od potrzeb, świadczymy usługę wynajmu specjalistycznych kontenerów, które wykonane są z wytrzymałego tworzywa. 

Oferta skierowana do firm budowlanych i osób prywatnych

Branża budowlana oraz remontowa wiąże się z produkcją sporej ilości odpadów – najczęściej gruzu. Nie oznacza to jednak, iż oferujemy swoje usługi wyłącznie firmom, bowiem również osobom prywatnym, które są w trakcie przeprowadzania remontu. Odebrany gruz bezpiecznie umieszczamy na samochodzie oraz transportujemy w wybrane miejsce. Wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy fachowo wykonują każdą, powierzoną im czynność – pozostawiając po sobie nienaganny porządek. Cały proces przebiega zgodnie z prawem, posiadamy bowiem wszystkie wymagane uprawnienia oraz pozwolenia. 

Wywóz gruzu Łódź – wynajem kontenerów

Wielowymiarowa współpraca z firmą PROEKO opierać się może na wcześniejszym wynajmie kontenera na gruz. Dysponujemy szerokim wyborem pojemności specjalistycznych pojemników, zarówno w formie otwartej, jak i zamkniętej. Klient dobiera odpowiednią wielkość kontenera w zależności od własnych potrzeb oraz preferencji. W przypadku problemów związanych z podjęciem decyzji, zachęcamy do kontaktu – nasi pracowni dobiorą odpowiedni gabaryt. W momencie wypełnienia kontenera gruzem, PROEKO szybko i sprawnie go opróżni lub podstawi nowy. 

Pozostałe usługi PROEKO:

 • Odpady komunalne – odbiór odpadów komunalnych to podstawowa usługa, jaką oferujemy naszym klientom. Wraz z jej wykonywaniem szerzymy myśl segregacji śmieci oraz EKO myśli. 
 • Odpady opakowaniowe – opakowania to rodzaj odpadów, który jest najczęściej spotykany. Niestety nie zawsze nasi klienci wiedzą, gdzie wyrzucać określone opakowania. Dlatego oferujemy tę dodatkową usługę.
 • Odpady pobudowlane i remontowe – odbiór tych odpadów nasila się głównie na wiosnę, gdy chętniej wykonujemy remonty. Jednak usługę tę oferujemy cały rok i nie tylko dla gospodarstw, także dla firm.
 • Odpady niebezpieczne – bardzo niebezpieczny rodzaj śmieci, w jego skład wchodzą akumulatory czy substancje rżące. PROEKO odbiera takie odpady od swoich klientów, a następnie je utylizuje. 
 • Odpady przemysłowe – odbierane głównie od firm, są to najczęściej farby czy substancje poprodukcyjne. 
 • Elektroodpady – stare sprzęty, których ogromne ilości gromadzimy na co dzień. Niestety nie jesteśmy często świadomi, że stanowią one zagrożenie dla środowiska.
 • Wynajem kontenerów – tę usługę polecamy szczególnie w przypadku przeprowadzania remontów czy odświeżania mieszkań. 
 • Kontenerowy wywóz śmieci – odbiór śmieci kontenerowy to usługa, która najczęściej wybierana jest przez firmy.
 • Wywóz Mebli – podczas remontu nie możemy wyrzucić ich razem z odpadami budowlanymi, dlatego w naszej usłudze znalazł się odbiór starych mebli. 
 • Wywóz gruzu i odpadów budowlanych – odbieramy je zarówno od firm, jak i osób prywatnych. 
 • Skup surowców – aby w pełni kontynuować naszą myśl ekologiczną, zdecydowaliśmy się wprowadzić usługę skupu surowców. Dodatkowo oferujemy także recykling surowców.

Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, dlatego też niezależnie od wielkości zlecenia, szybko i sprawnie zrealizujemy każdą usługę. Profesjonalne samochody w połączeniu z fachowym zespołem pracowników to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie. Każdą realizację opieramy na indywidualnym podejściu, zachęcamy zatem do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania