Firma PROEKO specjalizuje się szeroko pojętą gospodarką odpadami.

Zobacz więcej informacji

Kontenerowy wywóz śmieci Częstochowa

Oferujemy szeroki zakres usług, które obejmują odbiór odpadów wszelkiego rodzaju oraz ich transport w miejsce składowania lub utylizacji. Ponadto dysponujemy kontenerami o zróżnicowanej pojemności, które wynajęte mogą być na określony przez klienta czas.

Kontenery o różnej pojemności

Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz wszelkiego typu firmami i instytucjami publicznymi. Usługa kontenerowego wywozu śmieci opiera się na dostarczeniu specjalistycznego kontenera w umówione miejsce, który wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, odpornego oraz wytrzymałego na każdy typ odpadów. Umożliwia to składowanie w nim wszelkiego rodzaju śmieci – np. ciężkich i problematycznych tworzyw. W zależności od potrzeb, wielkości oraz rodzaju odpadów umieszczanych w kontenerze, zdecydować się można na określoną pojemność – 6 m3, 7 m3, 8 m3, 11 m3, 12 m3 lub18 m3. Jeżeli decyzja co do wyboru odpowiedniego gabarytu jest trudna do podjęcia, nasi pracownicy służą pomocą oraz radą. 

Kontenerowy wywóz śmieci Częstochowa – szybka realizacja

Zespół wykwalifikowanych pracowników szybko i sprawnie odbierze wypełniony kontener oraz przetransportuje odpady w odpowiednie miejsce. Dysponujemy profesjonalną flotą samochodową, doskonale przystosowaną do transportu każdego typu odpadu – nie ma dla nas znaczenia jego wielkość oraz ilość. Natomiast w razie potrzeby, podstawiamy pusty kontener. Odpady transportujemy w sposób specjalistyczny oraz bezpieczny. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia, które umożliwiają nam skuteczną realizację. 

Szeroki zakres usług umożliwia nam kompleksową obsługę z zakresu gospodarki odpadami. Oferujemy obiór oraz transport wszelkiego typu odpadów – komunalnych, budowlanych, remontowych, niebezpiecznych, przemysłowych, elektroodpadów oraz opakowań. Działamy w oparciu o indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego charakteryzuje nas profesjonalizm oraz fachowość. Zachęcamy do nawiązania kontaktu w celu omówienia warunków współpracy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania