To profesjonalna firma zajmująca się odbiorem, transportem i utylizacją odpadów komunalnych, opakowaniowych, przemysłowych, niebezpiecznych, elektrośmieci, gruzu i innych odpadów budowlanych i poremontowych. PROEKO dba o to, aby odebrane śmieci trafiały do utylizacji i były poddawane recyklingowi. Firma działa także na obszarze skupu surowców do ponownego przetworzenia. Zapewnia również usługi z zakresu outsourcingu środowiskowego, wspierając firmy wiedzą i doświadczeniem z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami. PROEKO dostarcza usługi na najwyższym poziomie, łącząc troskę o środowisko z chęcią zaspokojenia potrzeb Klienta. Indywidualne podejście, terminowość, fachowość i doświadczenie oraz konkurencyjne ceny, czynią z PROEKO atrakcyjnego partnera do współpracy w dziedzinie gospodarowania odpadami wszelkiego rodzaju.

Zalety współpracy z PROEKO

Transport odpadów

Zajmujemy się odbiorem, transportem oraz utylizacją odpadów. Odbieramy zarówno odpady przemysłowe, jak i komunalne.

Szybki czas realizacji

W przypadku zgłoszenia odbioru odpadów na zamówienie – działamy szybko i sprawnie, by klient jeszcze w tym samym tygodniu skorzystał z usługi.

Harmonogram odpadów

Opracowujemy harmonogramy odbioru odpadów w sposób stały, a o wszelkich zmianach informujemy od razu.

Wielu zadowolonych klientów

Z naszych usług skorzystało wielu klientów, którzy cenią sobie ekologiczne gospodarowanie odpadami.

Obsługa klienta

Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania odnośnie usług i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Współpraca

Wspieramy inne firmy we wdrażaniu ekologicznych rozwiązań w swoich siedzibach oraz prowadzimy szkolenia z zakresu ekologicznej gospodarki odpadami.

Szeroka oferta

Oprócz odbiorem odpadów, zajmujemy się również recyklingiem i utylizacją odpadów niebezpiecznych (medycznych, elektrośmieci).

Ekologiczne połączenie

Dbanie o ekologię połączone z odpowiednią gospodarką odpadami – to nasza misja i cel. Pomagamy naszym klientom we wdrażaniu eko-rozwiązań.