W ramach usługi nasi wyszkoleni pracownicy zapakują gruz na samochód oraz przetransportują go w miejsce utylizacji. Każdy etap realizacji charakteryzuje się profesjonalizmem oraz fachowością, dlatego też klient otrzymuje gwarancję, iż usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy zawsze zostawiają po sobie porządek.

Zobacz więcej informacji

Wywóz gruzu Radom

Gruz to materiał poremontowy lub pobudowlany, który nie może być umieszczany w kontenerach na śmieci komunalne. Nie powinien być również mieszany z innymi odpadami, gdyż istnieje możliwość jego ponownego wykorzystania. 

Sprawny transport gruzu

Firma PROEKO RECYKLING oferuje współpracę z firmami z branży remontowej oraz budowlanej, jak i również z osobami prywatnymi, które aktualnie są w trakcie prac remontowych. Realizujemy zlecenie niezależnie od wielkości oraz ilości wygenerowanego materiału. Czynności wykonujemy przy pomocy profesjonalnych pojazdów, które są w stanie przewieźć ciężki oraz problematyczny ładunek. Samochody posiadają wytrzymałą konstrukcję, transport przebiega zatem bezpiecznie i sprawnie. Dysponujemy pozwoleniami oraz uprawnieniami, działamy zatem legalnie w oparciu o przepisy prawne.

Wywóz gruzu Radom – wynajem kontenerów

Odbiór oraz transport gruzu w miejsce utylizacji to nie jedyne usługi, jakie oferujemy. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne – specjalistyczne pojemniki i kontenery – które wypożyczamy klientom na czas składowania odpadów. Kontenery umieszczamy w ustalonym miejscu o określonym czasie. Jeżeli natomiast pojemnik wypełniony zostanie odpadem, nasi pracownicy ekspresowo przybędą na miejsce oraz opróżnią jego zawartość, natomiast w miarę potrzeb podstawią nowy kontener. Dysponujemy pojemnikami o gabarytach – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3 oraz 36 m3.

Wybór kontenera to istotna kwestia, gdyż niekorzystna wielkość generować będzie dodatkowe koszty. Jeżeli klient ma trudności z podjęciem decyzji, zachęcamy do nawiązania kontaktu. Ze względu na duże doświadczenie, nasi pracownicy doskonale dobiorą optymalną pojemność kontenera.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania