Prace remontowe bądź budowlane generują ogromne ilości odpadów – np. gruz. Ze względu na możliwość ponownego wykorzystania, nie powinniśmy go umieszczać w tradycyjnych kontenerach na śmieci komunalne. PROEKO oferuje wywóz odpadów budowlanych od osób prywatnych, firm lub instytucji publicznych.

Zobacz więcej informacji

Wywóz odpadów budowlanych Lublin – wynajem kontenerów

Oprócz wywozu odpadów budowlanych umożliwiamy również wynajęcie kontenera. Pojemnik podstawiamy w wybrane miejsce, a po wypełnieniu go odpadem wywozimy zawartość w miejsce utylizacji. Niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru kontenera do potrzeb. Zbyt mała pojemność wiązać się będzie z częstym opróżnianiem, zbyt duża natomiast z generowaniem niepotrzebnych kosztów. W sytuacji, gdy nie wiemy, na jaki gabaryt się zdecydować, polecamy skontaktować się z naszymi pracownikami. Wiedza i doświadczenie umożliwiają nam dobranie właściwej pojemności. Posiadamy pojemniki o rozmiarze 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l oraz kontenery o gabarytach 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Realizujemy również wywóz odpadów komunalnych, opakowaniowych, przemysłowych, niebezpiecznych, starych mebli i zbędnego wyposażenia. Oferujemy również wsparcie firmom w zakresie outsourcingu środowiskowego, pomagając się przystosować do obowiązujących norm prawnych.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania