Śmieci mogą mieć zróżnicowany charakter, dlatego tak ważna jest właściwa ich segregacja. Jedynie współpraca na każdym etapie, pozwala zagwarantować prawidłową gospodarkę odpadami. PROEKO realizuje wywóz śmieci w miejsce składowania bądź utylizacji.

Zobacz więcej informacji

Wywóz śmieci Lublin

Profesjonalna i rzetelna współpraca

Aby każde zlecenie zrealizowane było w pełni bezpiecznie, konieczne jest wykorzystanie specjalistycznej floty samochodowej. Dysponujemy pojazdami doskonale przystosowanymi do przewozu każdego typu ładunku. Mocna konstrukcja, oparta na wysokiej jakości tworzywach, zabezpiecza zawartość przed działaniem czynników zewnętrznych – np. niesprzyjających warunków atmosferycznych. Podczas transportu odpady nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów i zminimalizowana jest możliwość wycieku niebezpiecznych substancji. Wykwalifikowany zespół pracowników dba o właściwe zabezpieczenie zawartości, tak aby w przypadku przewożenia różnych rodzajów śmieci nie wymieszały się one w tracie transportu. Wszelkie usługi świadczymy w pełni profesjonalnie, zawsze pozostawiając po sobie należyty porządek. W miejscu odbioru odpadu zjawiamy się terminowo, szybko i sprawnie ładując zawartość na samochód.

Wywóz śmieci Lublin – wynajem kontenerów

W zakres usług PROEKO wchodzi nie tylko odbiór i wywóz odpadów, ale również możliwość wynajęcia specjalistycznego kontenera. Pojemnik o solidnej budowie przeznaczony jest do gromadzenia każdego rodzaju śmieci. Bez problemu poradzi sobie nawet z problematycznym gruzem. Usługa polega na dzierżawie kontenera na określony czas. Podstawiamy go w wybrane miejsce, a po wypełnieniu odpadem opróżniamy i wywozimy zawartość. W razie konieczności istnieje możliwość podstawienia dodatkowego pojemnika. Konieczne jest dobranie właściwego rozmiaru kontenera do potrzeb. W sytuacji, gdy zdecydujemy się na zbyt mały gabaryt, pojemnik opróżniany będzie z dużą częstotliwością, zbyt duży natomiast wiązać się będzie z generowaniem niepotrzebnych kosztów. Jeżeli nie wiemy, jaka wielkość będzie odpowiednia, warto zwrócić się o pomoc do naszych pracowników. Bez problemu dobiorą oni najlepsze rozwiązanie.

Posiadamy zaplecze techniczne w formie zamkniętej i otwartej:

  • pojemniki – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenery – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania