Firma PROEKO RECYKLING oferuje odbiór, transport oraz utylizację wszelkiego typu odpadów. Współpracujemy z wieloma podmiotami – osobami prywatnymi, firmami oraz instytucjami publicznymi. 

Zobacz więcej informacji

Wywóz odpadów budowlanych Poznań

Odpady budowlane generowane są w ogromnych ilościach na placach budowy oraz w trakcie przeprowadzania remontu. Zazwyczaj są to tworzywa ciężkie, występujące w znacznych ilościach, a ich problematyczność wynika z faktu, iż materiały te nie mogą być umieszczane w tradycyjnych kontenerach. 

Kontenery do wynajęcia Poznań

Aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym – posiadamy bowiem specjalistyczne kontenery do wynajęcia. Pojemniki wykonane są z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu składowane w nich mogą być nawet ciężkie materiały. Dysponujemy różną pojemnością kontenerów, bez problemu dobierzemy zatem odpowiednią wielkość pojemnika do potrzeb. Klient ma do wyboru:

  • pojemniki – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenery – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Najczęściej składowanym tworzywem – wytwarzanym w trakcie przeprowadzania prac remontowych – jest gruz. Ze względu na możliwość jego ponownego wykorzystania w formie budulca, tworzywo powinno to być umieszczane w specjalnie do tego celu przeznaczonym kontenerze. W momencie wypełnienia pojemnika materiałem, nasi pracownicy w ekspresowym tempie przetransportują zawartość w miejsce składowania lub utylizacji. Ponadto realizujemy odbiór ziemi oraz umożliwiamy przeprowadzenie utylizacji papy.

Wywóz odpadów budowlanych Poznań – skup surowców oraz recykling

Współpraca z PROEKO gwarantuje wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Oprócz śmieci pobudowlanych zajmujemy się wywozem odpadów komunalnych, opakowaniowych, niebezpiecznych, przemysłowych czy elektroodpadów. Prowadzimy również skup surowców wtórnych, przeprowadzając ich recykling. Zlecenia realizujemy, mając na uwadze szczególną troskę o środowisko naturalne. 

Zapraszamy do kontaktu – bardzo chętnie przedstawimy cennik naszych usług oraz nawiążemy współpracę.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania