Prace remontowe oraz budowlane wiążą się z generowaniem dużych ilości śmieci. Odpady pobudowlane w głównej mierze opierają się na gruzie. Ze względu na możliwość ponownego wykorzystania materiału tego typu w formie budulca, konieczne jest umieszczanie go w specjalnym kontenerze.

Zobacz więcej informacji

Odpady pobudowlane Białystok

Profesjonalne zaplecze techniczne

PROEKO realizuje odbiór, a następnie wywóz odpadów pobudowlanych w miejsce składowania bądź utylizacji. Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową, przystosowaną do przewożenia problematycznych ładunków. Solidna konstrukcja pojazdów pozwala przetransportować odpady w pełni bezpiecznie. Dysponujemy wymaganymi pozwoleniami i uprawnieniami, dlatego też każde zlecenie realizujemy zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Wyszkoleni pracownicy zawsze terminowo zjawiają się na miejscu, starannie ładują odpady na pojazd, pozostawiając po sobie należyty porządek. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami oraz instytucjami publicznymi. Pomagamy w wywożeniu gruzu z placów budów obiektów, dróg lub mostów. Wielkość ładunku nie ma dla nas znaczenia, ponieważ jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym gabarytem.

Odpady pobudowlane Białystok – kontenery na wynajem

Ponadto oferujemy również możliwość wynajmu kontenera. Pojemnik wykonany jest z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu przystosowany jest do składowania gruzu. Bardzo ważne jest dobranie odpowiedniej wielkości kontenera. W sytuacji, gdy zdecydujemy się na zbyt małą pojemność, zwiększona będzie częstotliwość wywozu zawartości. Natomiast zbyt duży gabaryt wiązał się będzie z częstym opróżnianiem. Jeżeli nie wiemy, na jaką pojemność się zdecydować, polecamy skontaktować się z naszymi pracownikami. Doświadczenie i wiedza pozwalają nam dobrać optymalność wielkość kontenera.

Dysponujemy:

  • pojemnikami – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenerami – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

W zakres naszych usług wchodzi również odbiór i wywóz innych rodzajów odpadów – komunalnych, opakowaniowych, przemysłowych, niebezpiecznych, starych mebli bądź zbędnego wyposażenia. Oferujemy również skup surowców (aluminium, plastik, nakrętki, złom, miedź, metale kolorowe, makulatura) w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Dodatkowo wspieramy przedsiębiorstwa w zakresie outsourcingu środowiskowego. Wszelkie realizacje wykonujemy ze szczególnym uwzględnieniem środowiska naturalnego.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania