Oferujemy wynajem kontenerów, prasokontenerów i pojemników dla firm, osób prywatnych i instytucji publicznych. W czasie kontaktu z klientem ustalamy termin i miejsce dostarczenia kontenera lub pojemników, następnie doręczamy je pod wskazany adres o umówionej porze. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz wsparcie merytoryczne podczas wyboru odpowiedniego pojemnika. Wszystko po to, aby klient nie przepłacił za zbyt duży pojemnik oraz aby wybrał rozmiar odpowiedni do oczekiwań.

Zobacz więcej informacji

Wynajem kontenerów Bydgoszcz – wymiary dostępnych pojemników:

W naszej ofercie znajdują się kontenery o wymiarach: 6 m3, 7 m3, 8 m3, 11 m3, 12 m3, 18 m3. W zależności od oczekiwań i potrzeb klienta, dobieramy odpowiednie kontenery. Oprócz podziału na wielkość, dzielimy je także na rodzaj przeznaczenia. I wówczas wyróżniamy:

  • Kontenery na gruz – najczęściej wynajmowane przez firmy budowlane, które w ten sposób ułatwiają sobie prace. Do gruzu zaliczamy odpady betonowe, z cegły czy ceramiki).
  • Kontenery na śmieci – chętnie wynajmowane zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy. W przypadku wielkiego sprzątania strychu czy innych części domu – stają się bardzo przydatne.
  • Kontenery na azbest – specjalnie przygotowane, aby zmniejszyć ryzyko negatywnego wpływu azbestu na środowisko naturalne.
  • Kontenery na papę – budowlaną, asfaltową, nawierzchniową i inne.
  • Kontenery na inne rodzaje odpadów – poremontowe, stare meble, odpady zielone i inne.

Kontenery na wynajem to doskonała opcja, jeśli planujemy remont lub budujemy dom. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do firm budowlanych, ale także do osób prywatnych, którzy samodzielnie wykonują niektóre czynności około remontowe.

Wynajem kontenerów Bydgoszcz – PROEKO RECYKLING

Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby prywatne, firmy czy instytucje. Wynajmujemy kontenery na odpady budowlane, gruz, stare meble, śmieci, azbest, papę oraz inne rodzaje odpadów. Dzięki szerokiej flocie samochodowej zapewniamy transport gdziekolwiek tam, gdzie potrzebuje tego nasz klient. W momencie, gdy odbieramy wypełniony kontener od klienta, możemy zostawić nowy i umówić się na jego odbiór. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania