Gruz i inne odpady, które powstają w czasie remontu to problem, o którym często nie myślimy dużo wcześniej. W momencie, gdy zaczynamy planować remontowanie mieszkania, wybieramy nowe meble, planujemy na jaki kolor pofarbujemy ściany lub jaką podłogę położymy. Jednak warto zaplanować także, co zrobimy z odpadami, które powstaną podczas remontu. My oferujemy Państwu wywóz gruzu, który z pewnością zalegać będzie podczas prac.

Zobacz więcej informacji

Wywóz gruzu Bydgoszcz – nasze kontenery i pojemniki

Oferujemy odbiór oraz wywóz gruzu, który nagromadził się podczas prac remontowych. Jest to dobra opcja zarówno dla firm budowlanych, jak i osób prywatnych. Niezależnie od tego, czy prowadzimy prace samodzielnie, czy wynajmujemy do tego celu firmę – nasza usługa będzie odpowiednia. Odbieramy wszelkie odpady budowlane i gruz, nawet wówczas, gdy klient nie posiada specjalnego pojemnika, do którego może składować tego rodzaju śmieci. Oprócz samego wywozu oferujemy także możliwość wynajęcia kontenera na gruz i odpady budowlane. Kontener o różnych wymiarach można wynająć na określony czas, po którym odbierzemy go a śmieci przeznaczymy do utylizacji lub ponownego wykorzystania. W razie potrzeb zostawiamy wówczas u klienta nowy kontener i wracamy po niego, gdy się zapełni znowu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, nasze doświadczenie i zdobyta wiedza – pomagają nam w codziennych obowiązkach spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów. Podobnie jak my, stawiają oni na ekologiczne gospodarowanie odpadami. Ochrona środowiska jest dla nas ważna, chcemy rozwijać naszą ekologiczną gałąź odbioru odpadów. Nasze działania, które sprawiają, że chronimy środowisko to między innymi: szkolenia z zakresu ekologicznego gospodarowania odpadami oraz utylizacja wielu rodzajów odpadów.

Zapraszam do podjęcia współpracy z nami także firmy budowlane i remontowe. Oferujemy atrakcyjne warunki dla odbioru gruzu czy wynajęcia kontenerów i pojemników na tego rodzaju odpady. W przypadku chęci podjęcia stałej współpracy – z pewnością będą Państwo zadowoleni.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania