Odpady pobudowlane generowane są podczas budowy oraz prac remontowych. Ich charakter nie pozwala na umieszczanie śmieci tego typu w tradycyjnych kontenerach na odpady komunalne. W kategorię tę wpisują się bardzo zróżnicowane odpady – np. gruz, ziemia oraz inne śmieci powstające na placu budowy.

Zobacz więcej informacji

Odpady pobudowlane Poznań

Wywóz gruzu oraz utylizacja papy

Firma PROEKO RECYKLING zajmuje się odbiorem, transportem oraz utylizacją każdego typu odpadów. Współpracujemy z osobami prywatnymi, przedsiębiorstwami, instytucjami publicznymi, firmami budowlanymi oraz remontowymi. Gruz ze względu na swój charakter oraz możliwość ponownego wykorzystanie w formie budulca, nie powinien być mieszany z innymi odpadami pobudowlanymi. Problematyczna bywa również jego ilość oraz ciężkość, gdyż osoby nieposiadające odpowiedniego zaplecza technicznego nie są w stanie w sposób odpowiedni przetransportować gruzu. 

Zajmujemy się również odbiorem oraz utylizacją papy, jak i wywozem farb, lakierów czy wełny mineralnej. 

Odpady pobudowlane Poznań – wynajem kontenerów

Nasza działalność obejmuje wynajem profesjonalnych kontenerów, które podstawiamy w wybrane przez klienta miejsce. W momencie otrzymania wiadomości o wypełnieniu pojemnika odpadami, nasi pracownicy ekspresowo go opróżnią oraz przewiozą zawartość w miejsce składowania lub utylizacji. Natomiast jeżeli zajdzie potrzeba, bez problemu podstawimy pusty kontener. Charakteryzuje nas profesjonalizm oraz fachowość, dlatego też nasz zespół wykwalifikowanych pracowników zawsze zostawia po sobie należyty porządek.

 

Pojemność kontenera zależy od charakteru odpadu oraz potrzeb klienta. Dysponujemy następującymi gabarytami:

  • pojemników – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenerów – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Posiadamy specjalistyczne pojazdy, które umożliwiają przewóz nawet najcięższych ładunków. Zlecenie realizowane jest w pełni legalnie, gdyż wszystkie wykonywane przez nas czynności opierają się na wymaganych uprawnieniach oraz pozwoleniach. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania