Gruz to tworzywo o wyjątkowym charakterze, gdyż nie może być składowane w sposób podobny do tradycyjnych odpadów.

Zobacz więcej informacji

Wywóz gruzu Częstochowa

Wszelkiego rodzaju remonty oraz budowy wiążą się zazwyczaj z produkcją znacznych ilości gruzu, warto zatem odpowiednio o niego zadbać. PROEKO oferuje wielowymiarową współpracę w zakresie prawidłowej gospodarki odpadami. Współpracujemy zarówno z firmami remontowo-budowlanymi, jak i osobami prywatnymi, które są w trakcie przeprowadzania remontu.

Wyspecjalizowana flota samochodowa oraz doświadczeni pracownicy

Dysponujemy profesjonalną flotą samochodową, przystosowaną do transportu każdego rodzaju odpadów. Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia, zatem zlecenia wykonywane są szybko oraz bezproblemowo. Dbamy o bezpieczną realizację wszystkich czynności – od momentu odbioru, aż po pozostawienie odpadów w miejscu składowania lub utylizacji. Niezwykle ważne jest, aby transportowane odpady nie mieszały się, gdyż sytuacja taka skutecznie uniemożliwiłaby ich recykling.

Zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników odbierze każdą ilość gruzu. Ponadto usługa wywozu obejmuje bezpieczne zapakowanie odpadów na specjalistyczny samochód. Charakteryzuje nas niezwykły profesjonalizm, a każde zlecenie wykonujemy ze szczególną starannością i dbałością o każdy szczegół, bowiem nasi pracownicy pozostawiają po sobie nienaganny porządek.

Wywóz gruzu Częstochowa – wynajem kontenera

Wywóz gruzu obejmuje również usługę wynajmu kontenera. Specjalistyczny pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, które przystosowane jest do składowania ciężkich odpadów. Kontener dostarczany jest w wybrane przez klienta miejsce, a czas jego wynajmu zależny jest od potrzeb oraz indywidualnych preferencji. Po jego wypełnieniu, sprawnie odbierzemy odpady i przetransportujemy w odpowiednie miejsce.

Wywóz gruzu Częstochowa – kontakt 

Firma PROEKO oferuje kontenery oraz pojemniki o różnej pojemności, dzięki czemu klient doskonale dobierze odpowiednią wielkość do zlecenia. W przypadku problemu związanego z wyborem gabarytu kontenera, nasi pracownicy służą pomocą przy podjęciu decyzji. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania