Firma PROEKO RECYKLING świadczy usługi oraz wsparcie z zakresu szeroko pojętej gospodarki odpadami. W obrębie naszych działań znajduje się kontenerowy wywóz wszelkiego typu śmieci.

Zobacz więcej informacji

Kontenerowy wywóz śmieci Warszawa

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i również firmami oraz instytucjami z wielu branż. 

Różna pojemność kontenerów

Oprócz odbioru oraz transportu odpadów oferujemy możliwość wynajmu kontenera. Specjalistyczny pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, odpornego i wytrzymałego na każdy rodzaj śmieci. W zależności od potrzeb oraz przeznaczenia, dysponujemy kontenerami o różnej pojemności – 6 m3, 7 m3, 8 m3, 11 m3, 12 m3 lub 18 m3, które występują w formie otwartej oraz zamkniętej. W przypadku trudności związanych z podjęciem decyzji co do wyboru odpowiedniego gabarytu, polecamy skorzystać z pomocy naszych pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy, doskonale wiedzą, jaki typ oraz pojemność kontenera wybrać. Źle podjęta decyzja skutkować może dobraniem pojemnika zbyt dużego (zwiększą się wówczas koszty dzierżawy) lub zbyt małego (zwiększy się częstotliwość opróżniania).

Kontener dostarczamy w wybrane przez klienta miejsce. W przypadku jego wypełnienia, firma PROEKO szybko oraz bezproblemowo przetransportuje jego zawartość w wybrane miejsce, a w miarę potrzeby podstawi pusty pojemnik. 

Kontenerowy wywóz śmieci Warszawa – bezpieczny odbiór oraz transport

Dysponujemy specjalistyczną flotę samochodową, stworzoną z myślą o przewozie ciężkich oraz wymagających ładunków. Całość działań wykonujemy z zachowaniem wszelkich względów bezpieczeństwa. Profesjonalnie zabezpieczamy ładunek, uniemożliwiając jego przemieszczanie się w pojeździe. Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia, dzięki czemu każde zlecenie realizujemy w pełni legalnie.

Kontenerowy wywóz śmieci Warszawa- Współpraca:

Rodzaj oraz ilość odpadów nie ma dla nas znaczenia. Oferujemy wsparcie przy odbiorze oraz transporcie odpadów komunalnych, opakowaniowych, pobudowlanych, poremontowych, niebezpiecznych, przemysłowych oraz elektroodpadów. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania