Firma PROEKO RECYKLING realizuje usługi z zakresu odbioru, transportu oraz utylizacji odpadów. Odbieramy od naszych klientów każdy rodzaj odpadów – komunalne, opakowaniowe, pobudowlane, poremontowe, niebezpieczne, przemysłowe oraz elektroodpady. 

Zobacz więcej informacji

Transport odpadów Łódź

Wszystkie czynności wykonujemy w pełni profesjonalnie oraz bezpiecznie, gdyż posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia. 

Profesjonalna flota samochodowa

Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, której wytrzymała oraz mocna konstrukcja przystosowana jest do każdego typu warunków terenowych i atmosferycznych. Posiadamy pojazdy skrzyniowe, hakowce oraz typu walking floor. Samochód dobieramy w zależności od charakteru oraz ciężaru przewożonych odpadów, tak, aby jego wyładunek oraz rozładunek przebiegał w sposób bezproblemowy.

Nasi wyszkoleni oraz doświadczeni pracownicy dbają o niemieszanie się odpadów podczas transportu. Jest to niezwykle istotna kwestia, ponieważ w przypadku zmieszania się śmieci nie jest możliwa prawidłowa ich utylizacja. Całość ładunku jest doskonale zabezpieczona, dzięki czemu zniwelowana jest możliwość wydzielania się przykrych zapachów, wysyp czy pylenie odpadów.

Transport odpadów Łódź – wynajem kontenerów

Naszym klientom oferujemy również możliwość wynajmu specjalistycznych kontenerów, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Posiadamy pojemniki o różnej wielkości oraz charakterze, m.in.:

  • pojemniki – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenery – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Kontener podstawiamy w wybrane przez klienta miejsce. W sytuacji, gdy wypełniony zostanie odpadami, nasi pracownicy w ekspresowym tempie wywiozą jego zawartość w miejsce składowania lub utylizacji. Jeżeli natomiast zajdzie potrzeba podstawienia nowego pojemnika – również się tym zajmiemy. 

Klient nawiązujący współpracę z firmą PROEKO otrzymuje gwarancję usługi wykonanej na najwyższym poziomie. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i również firmami oraz instytucjami publicznymi. Charakteryzuje nas elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania