Odpady budowlane to problematyczny rodzaj śmieci, nie możemy ich bowiem umieszczać w standardowych kontenerach na odpady komunalne. Plac budowy oraz prace remontowe generują zazwyczaj znaczne ilości gruzu. 

Zobacz więcej informacji

Wywóz odpadów budowlanych Łódź

Warto wówczas nawiązać współpracę ze specjalistyczną firmą, która zajmie się wywozem oraz utylizacją wyprodukowanych odpadów.

Firma PROEKO RECYKLING oferuje usługę odbioru i transportu śmieci w miejsce składowania lub utylizacji. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, który umożliwia nam realizację zleceń na najwyższym poziomie. 

Wynajem kontenerów Łódź

W ramach naszych usług umożliwiamy również wynajęcie specjalistycznych kontenerów. Pojemniki wykonane są z tworzywa wysokiej jakości, dzięki czemu przystosowane są do przechowywania każdego typu odpadów. Naszą współpracę z klientem charakteryzuje elastyczność oraz indywidualne podejście, dlatego też kontener wypożyczany jest na określony przez klienta czas. Po wyborze odpowiedniego pojemnika nasi pracownicy dostarczają go w wybrane miejsce, natomiast w momencie jego wypełnienia ekspresowo go opróżniają. 

W zależności od potrzeb oraz rodzaju składowanych w kontenerze śmieci, dysponujemy różną pojemnością. Klient ma do dyspozycji:

  • pojemniki – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenery – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Wywóz odpadów budowlanych Łódź

Ze względu na swój charakter śmieci powstałe podczas prac budowlanych oraz remontowych mogą być trudne do wywiezienia dla mniejszych podmiotów. Osoby prywatne nie dysponują odpowiednio przystosowanymi pojazdami do tego celu, jak i również specjalistycznymi kontenerami czy pojemnikami. PROEKO realizuje całość działań w obrębie prawidłowego gospodarowania odpadami. Obierzemy gruz, ziemię oraz inne śmieci pobudowlane, jak i również śmieci komunalne, opakowaniowe, niebezpieczne, przemysłowe czy elektroodpady. 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszym cennikiem, a następnie nawiązania współpracy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania