Zajmujemy się bezpiecznym odbiorem odpadów, który przeprowadzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Zobacz więcej informacji

Odbiór odpadów Łódź

Każdego dnia produkujemy ogromne ilości odpadów. Konieczna jest odpowiednia ich selekcja, a następnie odbiór i wywóz w miejsce składowania bądź utylizacji. Bardzo ważne jest przeprowadzenie wszelkich działań w sposób prawidłowy, jedynie wówczas odpady nie będą zagrażały środowisku oraz zdrowiu człowieka.

Profesjonalne zaplecze techniczne

Śmieci ze względu na swoje zróżnicowanie podzielić możemy na kilka kategorii. W zależności od rodzaju mogą one występować w formie płynnej lub stałej. Są to substancje organiczne, biodegradowalne oraz mineralne. Dodatkowo niektóre odpady mogą być surowcami wtórnymi.

Współpraca z firmą PROEKO to gwarancja terminowego odbioru śmieci wszelkiego typu. Zajmujemy się wywozem odpadów komunalnych, opakowaniowych, pobudowlanych, niebezpiecznych, przemysłowych czy elektroodpadów. Bardzo ważna jest dla nas ochrona środowiska, dlatego też wszelkie działania przeprowadzamy w zgodzie z naturą. Nasi pracownicy zjawiają się w miejscu odbioru o określonej porze, a następnie bezpiecznie pakują odpady na specjalistyczny pojazd. Dysponujemy profesjonalną flotą samochodową, która przystosowana jest do przewozu problematycznych ładunków. Śmieci wewnątrz samochodu są odpowiednio zabezpieczone, nie jest zatem możliwe wymieszanie się różnych rodzajów odpadów w trakcie transportu. Solidna i mocna konstrukcja pojazdu niweluje ryzyko wycieku substancji oraz wydzielania się nieprzyjemnych zapachów.

Odbiór odpadów Łódź – wynajem kontenerów

Odpowiednie zaplecze techniczne to również możliwość wynajmu kontenerów. Specjalistyczny pojemnik wykonany jest z mocnych tworzyw, składowanie śmieci w kontenerze nie przysparza zatem żadnych problemów. Pojemnik podstawiamy w umówione miejsce, a po wypełnieniu go odpadem terminowo realizujemy wywóz. Dbamy o bezpieczne przeprowadzenie wszelkich czynności.

Kontenery występują w kilku pojemnościach – 6 m3, 7 m3, 8 m3, 11 m3, 12 m3, 18 m3. Pojemniki polecane są szczególnie na składowanie odpadów pobudowlanych bądź poremontowych – np. gruzu. Ze względu na ciężkość i możliwość ponownego wykorzystania, gruz nie może być mieszany z innymi rodzajami śmieci. Nie należy go umieszczać w tradycyjnych pojemnikach na odpady. Jeżeli wybór odpowiedniej wielkość kontenera sprawia trudności, warto się z nami skontaktować. Doświadczenie umożliwia nam dobranie optymalnej wielkości do potrzeb Klienta. Zbyt mała pojemność wiąże się bowiem z częstym opróżnianiem, zbyt duża natomiast z niepotrzebnie poniesionym kosztem.

Wielowymiarowa współpraca

Współpracujemy z wszystkimi podmiotami niezależnie od ich charakteru. Realizujemy odbiór odpadów Łódź od osób prywatnych, instytucji publicznych bądź firm. Wiele miejsc wytwarza niekiedy śmieci szczególnie niebezpieczne dla środowiska. Niewłaściwe się nimi zajęcie mogłoby być szkodliwe nie tylko dla naszej planety, ale również dla zdrowia człowieka. Dodatkowo zajmujemy się również odbiorem starych mebli oraz niepotrzebnego wyposażenia. Gabaryt ładunku oraz jego ciężkość nie ma dla nas znaczenia, ponieważ poradzimy sobie z każdym odpadem.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania