Firma PROEKO oferuje wywóz gruzu zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw bądź instytucji publicznych. Ze względu na możliwość ponownego wykorzystania gruzu w formie budulca, nie zależy go umieszczać w tradycyjnych kontenerach na śmieci komunalne.

Zobacz więcej informacji

Wywóz gruzu Lublin

Wynajem specjalistycznych kontenerów

Prace remontowe bądź budowlane wiążą się z generowaniem ogromnych ilości odpadów. Wychodząc naprzeciw potrzebom, oferujemy również możliwość wynajmu specjalistycznych kontenerów. Nasze pojemniki wykonane są z solidnych materiałów, dlatego też są przystosowane do przechowywania każdego rodzaju odpadów. Usługa dzierżawy opiera się na podstawieniu kontenera w wybrane miejsce. W momencie wypełnienia go odpadem zjawiają się nasi pracownicy, którzy opróżniają zawartość kontenera, a następnie wywożą w odpowiednie miejsce. Bardzo ważne jest dobranie odpowiedniej wielkości pojemnika. Jeżeli zdecydujemy się na zbyt mały gabaryt, istnieje ryzyko, iż często będzie on opróżniany. Natomiast w przypadku zbyt dużej pojemności, kontener generował będzie zbędne koszty. W przypadku trudności z podjęciem decyzji, co do wielkości, warto jest zwrócić się o pomoc do naszych pracowników. Wiedza i doświadczenie pozwolą nam dobrać najkorzystniejszą opcję. Ponadto wywozimy również ziemię z obszarów budowy czy inne wielkogabarytowe śmieci budowalne. Utylizacja obejmu również inne materiały – np. papę.

Wywóz gruzu Lublin – solidne zaplecze techniczne

Oprócz kontenerów posiadamy również specjalistyczną flotę samochodową. Solidna konstrukcja pojazdu pozwala przewieźć ładunek bezpiecznie i bezproblemowo. Wyszkolony zespół pracowników dba o zrealizowanie zadania sprawnie, jednocześnie właściwie zabezpieczając zawartość wewnątrz pojazdu – tak, aby nie przemieszczała się ona w trakcie transportu. Dysponujemy wszelkimi, niezbędnymi pozwoleniami i uprawnieniami, dzięki czemu realizacja odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Firma PROEKO oferuj nie tylko wywóz gruzu, ale również odbiór innego rodzaju odpadów – komunalnych, opakowaniowych, przemysłowych, niebezpiecznych, elektrośmieci, starych mebli czy zbędnego wyposażenia. Działamy w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, świadcząc usługi ze szczególną troską o naszą planetę. Ponadto szerzymy świadomość odnośnie prawidłowej segregacji śmieci. Umożliwia ona bowiem późniejsze przeprowadzenie procesu recyklingu.

 Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania