Odpady pobudowlane są szczególnym rodzajem śmieci, ponieważ nie mogą być umieszczane w tradycyjnych kontenerach na odpady komunalne. Niezwykle ważna jest zatem ich dokładna selekcja, a następnie wywóz w miejsce składowania bądź utylizacji. Planujesz budowę domu bądź generalny remont mieszkania? Zapraszamy do współpracy!

Zobacz więcej informacji

Odpady pobudowlane Kielce

Wynajem kontenerów i specjalistycznych pojemników

Usługi PROEKO skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i firm z branży budowlanej lub remontowej. Prace prowadzone w obrębie nieruchomości, budowy dróg czy mostów wiążą się z generowaniem dużych ilości odpadów – jednym z nich jest gruz betonowy, ceglany bądź ceramiczny. Ze względu na możliwość ponownego wykorzystania tworzywa tego typu w formie budulca, konieczne jest jego dokładne zabezpieczenie.

Realizujemy terminowy odbiór, a następnie wywóz odpadów pobudowlanych. Nasza oferta opiera się na:

  • Wysokiej jakości zapleczu technicznym – dysponujemy samochodami, doskonale przystosowanymi do przewozu każdego rodzaju śmieci. Solidna konstrukcja odpowiednio zabezpiecza ładunek, uniemożliwiając wyciek niebezpiecznych substancji bądź wydzielanie się nieprzyjemnych zapachów.
  • Kontenerach na wynajem – oferujemy możliwość wypożyczenia specjalistycznego pojemnika na każdy rodzaj śmieci. Podstawiamy go w wybrane przez klienta miejsce, a po wypełnieniu odpadem zawartość wywozimy w miejsce składowania lub utylizacji. Posiadamy kontenery o gabarytach 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3 oraz pojemniki o pojemności 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l.
  • Realizacji zlecenia zgodnie z obowiązującymi normami – PROEKO posiada niezbędne uprawnienia, dzięki którym możliwe jest wykonanie każdego działania zgodnie z prawem.
  • Profesjonalnym podejściu – nasi pracownicy zjawiają się zawsze terminowo na miejscu. Realizują czynności sprawnie i staranie, pozostawiając po sobie należyty porządek.
  • Trosce o środowisko naturalne – PROKEO działa ze szczególnym poszanowaniem naszej planety. Szerzymy świadomość odnośnie kwestii związanych z ochroną środowiska. Oferujemy usługę outsourcingu środowiskowego, pomagając przedsiębiorstwom przystosować się do obowiązujących norm.

Odpady pobudowlane Kielce – kompleksowa współpraca

Współpraca z PROEKO to znacznie więcej niż odbiór odpadów pobudowlanych. Realizujemy również wywóz śmieci komunalnych, opakowaniowych, pobudowlanych, przemysłowych, niebezpiecznych czy elektroodpadów.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania