Podczas remontów lub odświeżenia mieszkań konieczne jest pozbycie się starych mebli czy innych odpadów. Dlatego właśnie wynajem jednego odpowiedniej wielkości kontenera jest korzystne. 

Zobacz więcej informacji

Wynajem kontenerów Rzeszów 

Wynajem kontenerów, prasokontenerów oraz pojemników na odpady. Usługa skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Oferujemy Państwu kontenery o pojemnościach: 

  • 6 m3,
  • 7 m3,
  • 8 m3,
  • 11 m3,
  • 12 m3,
  • 18 m3.

W przypadku konieczności dobrania odpowiedniego rozmiaru kontenera do zapotrzebowania – nasz personel oszacuje, jaka wielkość będzie odpowiednia. To bardzo ważna kwestia, ponieważ w przypadku wybory zbyt małego kontenera, będzie trzeba dobierać kolejny, natomiast w przypadku wyboru zbyt dużego możemy przepłacić za jego dzierżawę. 

Do czego wykorzystywany jest kontener na wynajem?

W przypadku firm:

Są to głównie place budowy, gdzie firma remontowa lub budowlana potrzebuje mieć gdzie składować gruz i inne odpady budowlane. Kontener dla firm budowlanych to konieczność jeśli wykonywana jest budowa lub gruntowny remont budynku. Ilość odpadów jaka wówczas powstaje jest ogromna i nie można tych śmieci wyrzucać gdziekolwiek – muszą być przeznaczone do utylizacji lub do wykorzystania ponownego w budownictwie na przykład do tworzenia dróg.

Wynajem kontenerów Rzeszów – jak wygląda współpraca? 

Po pierwszym kontakcie z nami ustalamy z klientem warunki wynajmu, następnie na wyznaczone miejsce kierujemy naszego pracownika, który przywiezie kontener i pozostawi go, aż do zapełnienia. Po zapełnieniu lub po wyznaczonym terminie odbieramy kontener i pozostawiamy w jego miejsce nowy. Następnie zebrane odpady przeznaczamy do utylizacji. 

Wywóz kontenerów Rzeszów  – Współpraca:

Zapraszamy do zapoznania się również z innymi naszymi usługami. Oprócz wynajmu kontenerów oferujemy także odbiór wszelkich odpadów, skup surowców oraz wsparcie środowiskowe. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania