PROEKO RECYKLING to profesjonalna firma zajmująca się odbiorem oraz transportem śmieci komunalnych, opakowaniowych, pobudowlanych, remontowych, niebezpiecznych, przemysłowych oraz elektroodpadów. Ponadto umożliwiamy również odbiór starych mebli oraz zbędnego wyposażenia.

Zobacz więcej informacji

Wywóz śmieci Wrocław

Wszystkie czynności wykonujemy ze szczególną troską o środowisko naturalne, bowiem odebrane odpady poddajemy procesowi recyklingu. Współpracujemy z podmiotami, niezależnie od ich charakteru – osobami prywatnymi, instytucjami publicznymi oraz firmami.

Terminowy odbiór odpadów

Odbiór śmieci odbywa się w umówionym ówcześnie terminie, zatem przebiega szybko oraz skutecznie. Wykwalifikowany zespół pracowników pakuje odpady na specjalistyczne pojazdy, które przystosowane są do transportu każdego rodzaju śmieci, a następnie przewozi zawartość w miejsce składowania lub utylizacji. Zlecenia realizujemy w pełni legalnie oraz bezpiecznie, gdyż dysponujemy wymaganymi uprawnieniami oraz pozwoleniami. Niezależnie od wielkości ładunku, zawsze jest on odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu nie przemieszcza się wewnątrz pojazdu, nie wydziela nieprzyjemnych zapachów, a wyciek jakichkolwiek substancji jest niemożliwy. Samochód dobieramy do charakteru przewożonych odpadów.

Wywóz śmieci Wrocław – kontenery na wynajem

W ramach usługi wywozu śmieci, naszym klientom oferujemy możliwość wynajmu specjalistycznych pojemników oraz kontenerów. Zaplecze techniczne wykonane jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu może w nim być składowany nawet ciężki lub problematyczny materiał – np. gruz. Jest to szczególny rodzaj odpadów, bowiem nie należy go mieszać z innymi tworzywami. Najczęściej generowany jest przez firmy budowlane na placach budowy, firmy remontowe oraz osoby będące w trakcie przeprowadzania remontu. Dysponujemy różną pojemnością:

  • pojemnikami: 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenerami: 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

W przypadku problemu z wyborem odpowiedniego gabarytu, zachęcamy do kontaktu, gdyż wybór zbyt małej wielkości powodować będzie znaczne częstsze opróżnianie, natomiast zbyt duża pojemność generować będzie większe koszty dzierżawy. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania