Oferujemy zgodny z wszelkimi zasadami bezpiecznego transportu – wywóz odpadów różnego rodzaju. Transporty wykonujemy samochodami skrzyniowymi, hakowcami czy pojazdami o typie walking floor. Decyzja o wyborze konkretnego środku transportu pod dane zlecenie, zależy od ciężaru ładunku, jego rodzaju, sposobu załadunku i rozładunku oraz innymi ograniczeniami, które mogą wystąpić. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dobiorą odpowiedni pojazd pod Państwa zlecenie!

Zobacz więcej informacji

Transport odpadów Bydgoszcz – zgodnie z przepisami i bezpiecznie

Nasza oferta transportu jest zgodna z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oraz z bezpieczeństwem dla środowiska. Dbamy, aby nie mieszać rodzajów odpadów między sobą, by segregacja i recykling był skuteczny. Każdy transport, który realizujemy, zabezpieczamy tak, aby maksymalnie wyeliminować ryzyko przedostania się zapachu lub wysypania czy wycieku odpadów. Same odpady zaś zabezpieczane są na tyle dobrze, aby nie istniało ryzyko przemieszczania się ich po pojeździe.

Oferujemy Państwu bezpieczny transport odpadów przemysłowych, komunalnych, niebezpiecznych, budowlanych oraz innych. Każdy transport jest oznakowany zgodnie z przepisami oraz posiada pełną dokumentacje. Co dla prowadzących działalność gospodarczą jest bardzo ważne, ponieważ kary za nieodpowiednie wyrzucanie odpadów są wysokie.

Naszym celem jest sprawienie, aby klient był zadowolony ze świadczonych usług oraz rozumiał konieczność recyklingu i utylizacji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę zleceń przez naszych specjalistów. Dzięki naszej nowoczesnej flocie samochodowej nasz transport jest bezpieczny i skuteczny a odpady zutylizowane i poddane recyklingowi.

Transport odpadów Olsztyn – kontenery i pojemniki na wynajem

Transport śmieci to nie jedyna usługa, jaką kierujemy w stronę naszych klientów. Proponujemy również wynajem kontenerów na określony czas. Każdy pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, przystosowanych do gromadzenia problematycznych śmieci. Kontener podstawiamy w wybrane miejsce, a po wypełnieniu odpadem wywozimy zawartość. Bardzo ważne jest dobranie właściwego rozmiaru kontenera do potrzeb. Zbyt mały gabaryt wiązał się będzie z częstym opróżnianiem, zbyt duża pojemność natomiast z generowaniem niepotrzebnych kosztów. Jeżeli nie jesteśmy pewni, na jaki rozmiar się zdecydować, polecamy kontakt z naszymi pracownikami. Doświadczenie z zakresu dzierżawy kontenerów pozwala nam dobrać właściwy gabaryt do potrzeb. Oferujemy pojemniki 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l oraz kontenery 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3 – zamknięte i otwarte.

Transport odpadów Bydgoszcz – rodzaje odpadów, które odbieramy

Oferujemy odbiór odpadów komunalnych i innych wymienionych wyżej. Jednak prowadzimy także wynajem kontenerów na odpady budowlane i remontowe. Oznacza to, że jeśli potrzebują Państwo pozbyć się także na przykład starych mebli – zapraszamy do kontaktu. Niezależnie od ilości czy ich stanu – możemy wynająć kontener na czas prac remontowo-budowlanych i odebrać go, gdy się zapełni. Odpady zaś przewieźć do utylizacji, a Państwu pozostawić nowy pojemnik do zapełnienia. Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania