PROEKO realizuje kontenerowy wywóz śmieci każdego rodzaju – komunalne, opakowaniowe, przemysłowe, niebezpieczne bądź pobudowlane. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i instytucjami publicznymi lub przedsiębiorstwami. Zawsze terminowo zjawiamy się w miejscu odbioru, a następnie wywozimy odpady w miejsce składowania czy utylizacji.

Zobacz więcej informacji

Kontenerowy wywóz śmieci Opole

Doskonałe zaplecze techniczne i pracownicze

Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, przystosowaną do przewozu problematycznych ładunków. Solidna konstrukcja pojazdu zabezpiecza zawartość, uniemożliwiając wyciek niebezpiecznych substancji, niwelując również ryzyko wydzielania się nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo zawartość nie jest narażona na działanie czynników zewnętrznych – np. niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zespół wyszkolonych pracowników zachowuje wszelkie względy bezpieczeństwa, każde zlecenie realizujemy zatem rzetelnie i profesjonalnie, pozostawiając po sobie należyty porządek.

Oprócz wywozu śmieci oferujemy również możliwość wypożyczenia specjalistycznego kontenera. Pojemnik wykonany jest z solidnych tworzyw, dzięki czemu przystosowany jest gromadzenia nawet problematycznej zawartości. Kontener podstawiamy w wybrane przez klienta miejsce, a po wypełnieniu go odpadem opróżniamy i wywozimy śmieci w miejsce docelowe. Posiadamy wymagane pozwolenia oraz uprawnienia, całość realizowana jest zatem zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.

Kontenerowy wywóz śmieci – pojemniki o różnych rozmiarach

Posiadamy w swojej ofercie kontenery o zróżnicowanych gabarytach. Niezwykle ważne jest dobranie właściwej pojemności do przeznaczenia, ponieważ zbyt duży kontener generował będzie niepotrzebne koszty, natomiast zbyt mały wiązać się będzie z częstym opróżnianiem. Jeżeli nie jesteśmy pewni, na jaki rozmiar się zdecydować, warto zwrócić się o pomoc w stronę naszych pracowników.

Specjalistyczne zaplecze techniczne:

  • pojemniki – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenery – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

    Bardzo duże znaczenie ma dla nas ochrona środowiska naturalnego. W trosce o naszą planetę wszelkie zlecenia wykonujemy w sposób ekologiczny. Szerzymy świadomość odnośnie kwestii związanych z prawidłową segregacją odpadów, tak aby możliwe było późniejsze przeprowadzenie procesu recyklingu. Niezwykle istotna jest współpraca na każdym etapie gospodarki odpadami – między gospodarstwami domowymi a firmami realizującymi odbiór śmieci.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania