PROEKO realizuje kontenerowy wywóz śmieci każdego rodzaju – komunalnych, opakowaniowych, przemysłowych, niebezpiecznych, pobudowlanych, starych mebli i zbędnego wyposażenia. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami oraz instytucjami publicznymi, terminowo zjawiając się na miejscu

Zobacz więcej informacji

Kontenerowy wywóz śmieci Białystok

Solidne zaplecze techniczne

Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową, przystosowaną do przewożenia problematycznych ładunków. Mocna konstrukcja pojazdu zabezpiecza ładunek przed działaniem czynników zewnętrznych – np. niesprzyjających warunków atmosferycznych. Nie istnieje również ryzyko wycieku niebezpiecznych substancji bądź wydzielania się nieprzyjemnych zapachów. W przypadku przewożenia kilku rodzajów odpadów, nasi pracownicy w odpowiedni sposób zabezpieczają ładunek, tak aby śmieci nie wymieszały się w trakcie transportu. Każde zlecenie wykonywane jest starannie i precyzyjnie, dlatego też zawsze pozostawiamy po sobie należyty porządek. Oczywiście dysponujemy wymaganymi uprawnieniami i pozwoleniami, dlatego też realizacja wykonywana jest zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.

Kontenerowy wywóz śmieci Białystok – specjalistyczne kontenery

Kontenerowy wywóz śmieci to możliwość wynajmu specjalistycznego kontenera. Wykonany jest on z wysokiej jakości tworzyw, dlatego też gromadzić w nim możemy każdy rodzaj odpadów. Pojemnik podstawiamy w wybrane miejsce, a po wypełnieniu go odpadem nasi pracownicy zjawiają się w celu opróżnienia i wywiezienia zawartości. Kluczowe znaczenie ma dobór właściwego rozmiaru kontenera do potrzeb. Jeżeli zdecydujemy się na zbyt małą pojemność, częstotliwość opróżniania wzrośnie, zbyt duża natomiast generować będzie zbędne koszty. Jeżeli nie jesteśmy pewni, na jaki gabaryt się zdecydować, warto zasięgnąć rady naszych pracowników. Dobiorą oni optymalny rozmiar do zapotrzebowania. Proponujemy pojemniki o wielkości 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l oraz kontenery o pojemności 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Oprócz wywozu odpadów realizujemy również skup surowców (makulatury, aluminium, puszek, plastiku, nakrętek, złomu, miedzi, metali kolorowych). Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny w hurcie oraz detalu. Kwestie związane z ochroną środowiska są nam szczególnie bliskie, dlatego też proponujemy wsparcie przedsiębiorstwom w zakresie outsourcingu środowiskowego.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania