PROEKO realizuje kontenerowy wywóz śmieci w miejsce składowania bądź utylizacji. Obieramy odpady komunalne, opakowaniowe, przemysłowe, niebezpieczne, stare meble oraz zbędne wyposażenie – od osób prywatnych, przedsiębiorstw bądź instytucji publicznych. Całość realizacji przeprowadzamy zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, ponieważ dysponujemy wymaganymi pozwoleniami i uprawnieniami.

Zobacz więcej informacji

Kontenerowy wywóz śmieci Lublin

PROEKO – troska o środowisko naturalne

Posiadamy flotę samochodową, opierającą się na różnego typu pojazdach. Bez problemu zatem dobierzemy odpowiedni samochód do transportowanego ładunku. Solidna konstrukcja naszych pojazdów w pełni zabezpiecza przewożony ładunek, nie jest on zatem narażony na działanie czynników zewnętrznych – np. niesprzyjające warunki atmosferyczne. Całkowicie zniwelowane jest również ryzyko wydzielania się nieprzyjemnych zapachów i niebezpiecznych substancji. Nasi wyszkoleni pracownicy starannie pakują zawartość kontenerów na pojazd, zawsze pozostawiając po sobie należyty porządek. Gwarantujemy zatem świadczenie usług na najwyższym poziomie. Indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji, proponując klientom elastyczne warunki współpracy.

W PROEKO ogromną uwagę poświęcamy kwestiom związanym z ochroną środowiska. Troska o naszą planetę sprawia, iż szerzymy wśród społeczeństwa świadomość odnośnie właściwej segregacji odpadów. Powinna się ona odbywać już na etapie gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych – jedynie wówczas możliwe jest przeprowadzenie procesu recyklingu. Dodatkowo oferujemy również wsparcie firmom w zakresie outsourcingu środowiskowego.

Kontenerowy wywóz śmieci Lublin – wynajem kontenerów

Oprócz kontenerowego wywozu śmieci oferujemy również możliwość dzierżawy kontenerów i pojemników. Wykonane są one w wytrzymałych tworzyw, dlatego też bez problemu przechowywać możemy w ich wnętrzu każdy rodzaj ładunku. Kontener podstawiamy w wybrane przez klienta miejsce, a po wypełnieniu go odpadem opróżniamy zawartość, a następnie wywozimy. Zlecenie przebiega zatem szybko i sprawnie. Bardzo ważne jest dobranie optymalnej wielkości kontenera. Może być to jednak zadanie trudne, dlatego też polecamy skorzystać z pomocy naszych doświadczonych pracowników. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wybrać właściwy gabaryt. Jeżeli klient zdecyduje się na zbyt dużą pojemność, istnieje ryzyko generowania zbędnych  kosztów, zbyt mała natomiast wiązać się będzie z częstym opróżnianiem.

Dysponujemy:

  • pojemnikami – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenerami – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania