PROEKO realizuje nie tylko odbiór odpadów komunalnych, opakowaniowych, przemysłowych, niebezpiecznych, pobudowlanych, starych mebli czy zbędnego wyposażenia, bowiem proponujemy również wynajem kontenerów. Współpracujemy z osobami prywatnymi, instytucjami publicznymi oraz firmami z każdej branży, oferując elastyczne warunki.

Zobacz więcej informacji

 Wynajem kontenerów Olsztyn

Usługa dzierżawy kontenera

Dysponujemy doskonałej jakości kontenerami, przystosowanymi do przechowywania każdego rodzaju zawartości. Nasze zaplecze opiera się na kontenerach, prasokontenerach oraz pojemnikach. Charakter gromadzonych śmieci nie ma znaczenia, ponieważ kontenery bez problemu poradzą sobie z każdym odpadem. Usługa obejmuje podstawienie kontenera w wybrane miejsce, a po wypełnieniu go odpadem wywóz. Zawsze terminowo zjawiamy się na miejscu, starannie i precyzyjnie opróżniając pojemnik z zawartości. Niezwykle ważne jest bezpieczne załadowanie odpadu na samochód, a następnie zabezpieczenie ładunku. Istotny jest również dobór właściwej pojemności kontenera do potrzeb. W sytuacji, gdy zdecydujemy się na zbyt mały gabaryt, konieczne będzie częste opróżnianie pojemnika. Zbyt duży natomiast generować będzie niepotrzebne koszty.

Posiadamy zaplecze techniczne w formie otwartej i zamkniętej:

  • pojemniki – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenery – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Wynajem kontenerów Olsztyn – solidna flota samochodowa

Szczególnym rodzajem gromadzonego odpadu jest gruz betonowy, ceglany lub ceramiczny. Możliwość ponownego wykorzystania w formie budulca sprawia, iż nie należy go umieszczać w klasycznych kontenerach na śmieci komunalne. Bardzo ważna jest właściwa utylizacja, pozwalająca na ponowne wykorzystanie. PROEKO oferuje zatem możliwość wynajęcia specjalistycznego kontenera, połączoną z wywozem odpadu. W umówionym terminie zjawiamy się na miejscu, obierając odpad i pozostawiając po sobie należyty porządek. Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, która pozwala nam przetransportować odpady w sposób szybki i bezproblemowy. Konstrukcja pojazdu zabezpiecza ładunek, chroniąc go przed działaniem czynników zewnętrznych – np. niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Bardzo ważne są dla nas kwestie związane z ochroną środowiska. W trosce o naszą planetę szerzymy świadomość odnośnie prawidłowej segregacji. Jedynie współpraca na każdym etapie pozwala właściwe przeprowadzić proces recyklingu.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania