Prace remontowe bądź budowlane wiążą się z produkcją dużej ilości odpadów – np. gruzu. Ze względu na możliwość ponownego wykorzystania, nie powinniśmy umieszczać śmieci tego typu w tradycyjnych kontenerach na odpady komunalne. PROEKO realizuje wywóz odpadów budowlanych w miejsce składowania bądź utylizacji.

Zobacz więcej informacji

Wywóz odpadów budowalnych Opole

Bezpieczny odbiór i wywóz śmieci

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Współpracujemy z wieloma podmiotami, każdego dnia realizując odbiór każdego rodzaju śmieci. Zjawiamy się w miejscach, gdzie przeprowadzane są generalne remonty, budowa domów, dróg czy mostów. Oprócz gruzu, wywozimy również inne odpady budowlane, np. ziemię lub papę. Podchodzimy do każdego zlecenia w pełni profesjonalnie, dlatego też nasi pracownicy zawsze zjawiają się terminowo na miejscu. Precyzyjnie ładują odpady na pojazd, zostawiając po sobie porządek. Nasze samochody przystosowane są do przewożenia problematycznych ładunków. Istotne jest również właściwe zabezpieczenie zawartości pojazdu. W przypadku odbioru kilku rodzajów odpadów, dbamy o niewymieszanie się ich w trakcie transportu. Firma PROKEO posiada niezbędne uprawnienia i pozwolenia, dlatego też wywóz odpadów budowalnych przebiega zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.

Wywóz odpadów budowlanych Opole – wynajem kontenerów

Z uwagi na fakt, iż gruz betonowy, ceglany bądź ceramiczny możemy ponownie wykorzystać w formie budulca, należy umieszczać śmieci tego typu w dedykowanych kontenerach. Oferujemy zatem specjalistyczne kontenery na wynajem. Usługa opiera się na podstawieniu pojemnika w wybrane ówcześnie miejsce, a następnie wywiezieniu jego zawartości. Posiadamy kontenery i pojemniki – w formie zamkniętej bądź otwartej – w kilku rozmiarach. Należy szczególną uwagę poświęcić gabarytowi. Zbyt mały pojemnik wiązał się będzie z częstym opróżnianiem, natomiast zbyt duża pojemność z generowaniem zbędnych kosztów. Jeżeli decyzja o wyborze wielkości jest trudna do podjęcia, wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami. Bez problemu zasugerujemy odpowiedni gabaryt.

Dysponujemy zapleczem technicznym:

  • pojemnikami – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenerami – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania