Oferta firmy PROEKO obejmuje szereg usług specjalistycznych skierowanych do firm z branży budowlanej i remontowej, w tym między innymi wywóz gruzu. Aby jednak z niej skorzystać nie trzeba mieć działalności gospodarczej. Zgłosić się mogą do nas również osoby prywatne, które właśnie są w trakcie remontu domu, mieszkania, lokalu użytkowego lub po prostu potrzebują pozbyć się gruzu. Nasza firma podejmuje się każdego zlecenia, niezależnie od rozmiaru czy ilości gruzu który muszą Państwo zutylizować. 

Zobacz więcej informacji

Wywóz gruzu

PROEKO prowadzi swoją działalność na terenie całej polski. W ramach usługi wywóz gruzu odbieramy i pakujemy go na specjalnie przystosowany do tego samochód oraz transportujemy w odpowiednie miejsce. Nasi przeszkoleni pracownicy dbają o to, aby pozostawić porządek w miejscu odbioru oraz zapewnić pełne bezpieczeństwo. Wszystkie działania realizowane są zgodnie z prawem. W związku z wywozem gruzu nie muszą się Państwo o nic martwić – wystarczy zamówić usługę – a całą resztę zrobimy my.

Kontener na gruz – wynajem 

W ramach usługi wywóz gruzu oferujemy również wynajem profesjonalnego kontenera, który zostanie dostarczony na czas w wyznaczone wcześniej przez Państwa miejsce. Nasi pracownicy z chęcią pomogą przy wyborze odpowiedniego rozmiaru, który nie będzie ani za duży, ani za mały. Ponadto zawsze terminowo zostanie on przez nas opróżniony/wywieziony, a jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba na to miejsce automatycznie zostanie podstawiony nowy, pusty kontener. 

Wywóz gruzu – współpraca 

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem stałej współpracy z naszą firmą zachęcamy do osobistego kontaktu. Wówczas skomponowana zostanie indywidualna oferta zawierająca atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Wywóz gruzu – kontakt 

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi Wywóz gruzu oferowanej przez PROEKO zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu omówienia wszystkich szczegółów. Można zrobić to na trzy sposoby: za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie, e-mailowo lub telefonicznie. Z miłą chęcią przedstawimy cennik związany z wywozem gruzu, wynajmem specjalistycznego kontenera oraz innymi usługami. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania