Współpraca z PROEKO RECYKLING opiera się na elastycznym oraz indywidualnym podejściu do klienta. Oferujemy odbiór oraz wywóz każdego typu śmiech – komunalnych, opakowaniowych, pobudowlanych, remontowych, niebezpiecznych, przemysłowych oraz elektroodpadów. 

Zobacz więcej informacji

Wywóz śmieci Łódź

Transport śmieci realizujemy dla osób prywatnych, instytucji publicznych oraz firm. Ponadto odbieramy od naszych klientów stare meble oraz zbędne wyposażenie.

Legalny transport odpadów

Każde zlecenie wykonujemy w pełni legalnie oraz bezpiecznie, bowiem posiadamy wymagane uprawnienia i pozwolenia. Ładunek przewozimy w specjalistycznych pojazdach, a nasi pracownicy dbają o niemieszanie się wewnątrz odpadów. Szczelna konstrukcja uniemożliwia wyciek niebezpiecznych substancji oraz wydzielanie się nieprzyjemnych zapachów. Zespół wykwalifikowanych oraz wyszkolonych pracowników wszystkie czynności wykonuje w pełni profesjonalnie, dlatego też zawsze zostawiamy po sobie nienaganny porządek. Odpady odbieramy terminowo, szybko i bezpiecznie przewożąc ładunek w miejsce składowania lub utylizacji. 

Wywóz śmieci Łódź – kontenery na wynajem

Firma PROEKO RECYKLING to nie tylko wywóz śmieci, ale również możliwość wynajmu profesjonalnych kontenerów oraz pojemników na odpady. W ramach współpracy oferujemy klientom specjalistyczne kontenery, które wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Pojemniki podstawiamy w umówione miejsce, następnie zjawimy się w celu ich opróżnienia oraz wywozu zawartości. Kontenery polecamy szczególnie firmom budowlanym oraz remontowym, jak i również osobom będącym w trakcie przeprowadzania remontu. Plac budowy oraz prace remontowe generują ogromne ilości gruzu, który ze względu na swój charakter nie może być składowany i mieszany z innymi odpadami. W zależności od potrzeb dysponujemy następującymi pojemnościami:

  • pojemniki – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenery – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Wszystkie działania wykonujemy ze szczególną troską o środowisko naturalne. Szerzymy wśród społeczeństwa racjonalne oraz prawidłowe podejście do odpadów, poddając je recyklingowi.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania